پرسپولیس برای پرونده کالدرون به CAS اعتراض می‌کند

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • سه‌شنبه / ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۲
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: ۹۹۰۵۲۱۱۵۶۷۵
  • خبرنگار : ۷۱۵۱۸
  • چاپ

پرسپولیس برای پرونده کالدرون به CAS اعتراض می‌کند

پرسپولیس برای پرونده کالدرون به CAS اعتراض می‌کند

باشگاه پرسپولیس قرار است برای پیگیری پرونده سرمربی پیشین آرژانتینی خود اعتراضش را در دادگاه عالی ورزش به ثبت برساند.

به گزارش ایسنا، بعد از جدایی گابریل کالدرون از پرسپولیس این مربی آرژانتینی برای مطالبات نیم فصل دوم خود به فیفا شکایت کرد و در نهایت به همراه دستیارانش پرسپولیس را محکوم به پرداخت حدود ۵۸۰ هزار دلار کرد از این رو پس از صدور این رای مسوولان حقوقی باشگاه از کمیته تعیین وضعیت مربیان و بازیکنان فیفا که رای را صادر کرده بود درخواست مشروح رای را دادند تا بتوانند براساس آن تصمیم‌گیری کنند.

حدود دو هفته قبل مشروح این رای از طریق فیفا به دست پرسپولیس رسید و از تاریخ ابلاغ آن باشگاه ۲۱ روز فرصت دارد تا در صورت نیاز به دادگاه عالی ورزش (CAS) اعتراض کند.

برهمین اساس باشگاه پرسپولیس تا روز یک‌شنبه هفته آینده فرصت دارند تا با پرداخت هزار فرانک به عنوان مبلغ اولیه درخواست خود را در سیستم CAS به ثبت برساند. که اگر این اتفاق رخ ندهد در آن زمان باشگاه باید رای صادر شده از کمیته تعیین وضعیت مربیان و بازیکانن فیفا را اجرا و ۵۸۰ هزار دلار به کالدرون پرداخت کنند.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه درصدد هستند تا پیش از پایان هفته به طور رسمی درخواست اعتراض خود را در سیستم دادگاه عالی ورزش ثبت کنند.

این اعتراض در حالی قرار است انجام بشود که پرسپولیسی‌ها پیش از این مدعی بودند که مذاکراتی با کالدرون انجام داده و به توافقات اولیه نیز رسیده‌اند اما بررسی روند دادرسی پرونده نشان می‌دهد آن چنان هم خبری از مذاکره و توافق میان دو طرف نیست.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *