علی‌نژاد: فدراسیون ورزش بیماران خاص انضباط مالی و تشکیلاتی خوبی دارد

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • سه‌شنبه / ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۳
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: ۹۹۰۵۲۱۱۵۵۲۴
  • خبرنگار : ۹۰۰۴۷
  • چاپ

علی‌نژاد: فدراسیون ورزش بیماران خاص انضباط مالی و تشکیلاتی خوبی دارد

علی‌نژاد: فدراسیون ورزش بیماران خاص انضباط مالی و تشکیلاتی خوبی دارد

مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا امروز به ریاست مهدی علی‌نژاد به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا امروز با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان، طاهره طاهریان نایب رییس کمیته ملی المپیک، فاطمه هاشمی رییس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و مستجاب الدعوه معاون مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع برخی از اعضای مجمع به صورت حضوری این مجمع را دنبال کردند و رییسان هیات‌های ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان‌ها نیز به صورت آنلاین در این مجمع شرکت کردند که در بخشی از مجمع به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه‌های سال جاری انجام شد که پس از ارائه عملکرد توسط فاطمه هاشمی، رییس فدراسیون به مجمع، مورد تأیید قرار گرفت.

هم‌چنین خزانه‌دار و بازرس فدراسیون هم گزارش خود را ارائه کردند که مورد تایید اعضا واقع شد.

در این مجمع علی‌نژاد، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش گفت: این فدراسیون از انضباط مالی، اداری و تشکیلاتی خوبی برخوردار است.

او هم‌چنین از عملکرد فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در سال ٩٨ به نیکی نام برد و عملکرد این فدراسیون را در حوزه‌های مختلف تاثیرگذار و قابل تقدیر توصیف کرد.

علی‌نژاد گفت: این فدراسیون به خاطر این که جامعه مخاطب آن به دلایل مختلف شامل بیماری‌ شده‌اند اهمیت ورزش برای حفظ سلامتی آن‌ها لازم‌تر از دیگر اقشار است. در این فدراسیون هم‌چنین خدمات ارزشمندی در حوزه‌های مختلف صورت گرفته که ارزشمند و خداپسندانه است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان عملکرد این فدراسیون در حوزه قهرمانی را ستایش کرد و ارتقا رتبه ایران از جایگاه یازدهم به سوم رقابت‌های جهانی را بیانگر پیشرفت در ابعاد قهرمانی دانست.

معاون وزیر اولویت حفظ سلامت ورزشکاران این فدراسیون را مهم دانست و اظهار کرد: آن چه در این دوره پاندمی کرونا اهمیت دارد حفظ سلامتی جامعه مخاطب این فدراسیون است تا جایی که فدراسیون جهانی رقابت های ٢٠٢١ را هم لغو کرده، اما فعالیت‌های داخلی را بعد از عادی شدن شرایط می‌توان برای حفظ سلامتی و نشاط دنبال کرد.

وی در پایان اهمیت بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین ارتباطی در دوران کرونا را با هدف پیگیری مستمر برنامه‌های آموزشی مهم برشمرد و گفت: باید از ظرفیت‌های تکنولوژی برای تحقق اهداف فدراسیون بهره برد و خوشبختانه این فدراسیون از نظم اداری، مالی و تشکیلاتی بسیار خوبی هم برخوردار است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *