حضور رییس کمیسیون اصل ۹۰ در کمیسیون فرهنگی مجلس

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

حضور رییس کمیسیون اصل ۹۰ در کمیسیون فرهنگی مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون نصرالله پژمانفر رییس کمیسیون اصل ۹۰ حضور پیدا کرده و گزارشی را به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا در خصوص جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست امروز کمیسیون آقای پژمانفر رییس کمیسیون اصل نود ضمن حضور در جلسه کمیسیون فرهنگی گزارشی را به اعضا ارائه کرد، ایشان در این گزارش ضمن اینکه از تغییر رویکرد و ساختار کمیسیون اصل نود خبر داد، خواستار تعامل دیگر کمیسیون‌ها و از جمله کمیسیون فرهنگی مجلس شد.

وی افزود: در ادامه طرح جمعیت و تعالی خانواده با حضور کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت، این طرح همان طرح دوره قبلی مجلس است که ما بنا داریم در جریان بررسی آن نظرات و پیشنهادات خود را اعمال کرده و سپس پس از بررس ها کلیات آن را در کمیسیون به رأی بگذاریم.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *