بزرگ‌ترین راز جلال

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • سه‌شنبه / ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۸
  • دسته‌بندی: رسانه دیگر
  • کد خبر: ۹۹۰۵۲۱۱۵۵۱۵
  • منبع : مطبوعات
  • چاپ

بزرگ‌ترین راز جلال

بزرگ‌ترین راز جلال

چرا کاپیتان پرسپولیس تمام نمی‌شود؟

به گزارش ایسنا، روزنامه همشهری نوشت: «در شلوغی‌های جشن قهرمانی، جلال حسینی یکی از نخستین نفراتی بود که در مصاحبه زنده تلویزیونی حاضر شد. کاپیتان پرسپولیس در این مصاحبه از یک جمله بسیار جالب استفاده کرد؛ جمله‌ای که شاید راز تداوم حیرت‌انگیز حسینی را در سینه داشت. جلال گفت: «به هواداران تبریک می‌گویم. آنها حق دارند شاهد باشند و بیش از این لذت ببرند. برای ما اما همه‌ چیز همین امشب تمام می‌شود. از فردا کارهای مهم‌تر و بزرگ‌تری داریم.»

حواس‌تان باشد که مدافع ۳۸ساله پرسپولیسی‌ها این حرف را بعد از یک پیروزی معمولی یا مثلا بردن داربی نمی‌زند. پس از نخستین پوکر تاریخ فوتبال ایران است که جلال از عبارت «کارهای مهم‌تری داریم» استفاده می‌کند. بدون هرگونه تعارف و مبالغه، دستاورد پرسپولیس تا همین جا هم عالی و بی‌نظیر بوده؛ در این صورت حتما تیم‌های دیگری هم می‌توانستند ۳ یا ۴قهرمانی پیاپی را جشن بگیرند. با این همه حسینی به این مقدار راضی نیست و هنوز چیزهای بیشتری از فوتبال می‌خواهد.

بازیکنان پرسپولیس می‌گویند: «حسینی در رختکن بزرگ‌تری می‌کند» و اگر این طور باشد، راحت می‌شود فهمید پشت پرده جنگجویی و مبارزه‌طلبی کل تیم، همین تفکر کاپیتان قرار گرفته است. بدون چنین ذهنیت قدرتمندی، جلال نمی‌توانست ۸ قهرمانی لیگ برتری به‌دست بیاورد. بدون این روح چالش‌گرا و سیری‌ناپذیر، حسینی قادر نبود پس از یک‌ بار ترک پرسپولیس و یک‌ بار منتفی شدن بازگشتش به این تیم، دوباره سرخپوش شود و برای خودش در تاریخ باشگاه جایگاهی بی‌بدیل بسازد. شاید هر بازیکن دیگری جای او بود و ابتدای لیگ پانزدهم با جواب منفی برانکو مواجه می‌شد، قید پرسپولیس را می‌زد و به زراندوزی در سال‌های پایانی فوتبالش فکر می‌کرد اما حسینی تفکر دیگری دارد. او از لیگ شانزدهم به پرسپولیس برگشت و از همان سال قهرمانی‌های این تیم شروع شد. کاپیتان حالا در پایان فصلی که با نیمکت‌نشینی‌اش همراه شده و شایعه خداحافظی او را هم در دل داشت، همچنان از «کارهای مهم‌تر» حرف می‌زند و حتی اگر این یک تعارف هم باشد، باز فوق‌العاده آموزنده است.»

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *