برگزاری آزمون غربالگری المپیاد علمی دانشجویان پزشکی با مشارکت ۴۳ دانشگاه 

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

برگزاری آزمون غربالگری المپیاد علمی دانشجویان پزشکی با مشارکت ۴۳ دانشگاه 

مدیر امور نخبگان و استعداد درخشان وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی با قدردانی از زحمات و تلاش حداکثری دانشگاه های علوم پزشکی کشور ومرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری آزمون مرحله اول انفرادی(غربالگری) دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر پروین پاسالار با اعلام این خبر افزود: دانشجویان شرکت کننده در این المپیاد در شش حیطه استدلال بالینی،آموزش پزشکی، تفکر علمی در علوم پایه، کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم، مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت ، مدیریت نظام سلامت به رقابت پرداختند .

وی با اشاره به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا ،رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی درسالن های برگزاری آزمون را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: دانشجویان عزیزی که در زمان دریافت کارت ورود به آزمون فرم خود اظهاری کرونا را پر کرده بودند در سالن های جداگانه و در آرامش کامل آزمون خود را به انجام رسانده و آرزوی موفقیت را برای تمام دانشجویان شرکت کننده در دوازدهمین المپیاد علمی را از خداوند منان خواستارم.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، دکتر پاسالار همچنین از زحمات دکتر هاشمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی و همکاران مرکز سنجش، دکتر ممتازمنش دبیر علمی ، دکتر کلانتر دبیر اجرایی و دبیران محترم حیطه ها که در طراحی سوالات زحمات زیادی را در این شرایط خاص در جهت برگزاری هرچه بهتر آزمون متقبل شدند کمال تشکر و قدردانی بعمل آورد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *