بررسی مطالبات قرارگاه خاتم از دولت در کمیسیون انرژی

اقتصادی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه اقتصادی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

بررسی مطالبات قرارگاه خاتم از دولت در کمیسیون انرژی

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی مطالبات قرارگاه خاتم از دولت به منظور تکمیل پروژه‌ها در حوزه نفت، گاز، آب و برق در جلسه امروز این کمیسیون خبر دادند.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشکیل جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در ابتدا کمیسیون جلسه‌ای با نمایندگان قرارگاه خاتم در خصوص پروژه‌های اجرایی در حوزه نفت، گاز، آب و برق داشت. نمایندگان قرارگاه خاتم‌الانبیاء گزارشی از روند اجرایی این پروژه‌ها و موانعی که در مسیر اجرای این پروژه‌ها وجود داشت و اعضای کمیسیون ارائه کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: در ادامه مطالبات قرارگاه خاتم از دولت برای اتمام پروژه‌های نامبرده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در ادامه‌ی جلسه کمیسیون نیز مدیرکل سازمان بازرسی کشور در حوزه انرژی در جلسه‌ کمیسیون حاضر شدند و از کمک‌های لازم برای اتمام پروژه‌هایی که بر روی زمین مانده‌اند گزارشی به کمیسیون ارائه دادند. همچنین مطالبات لازم برای ادامه‌ کار پروژه‌ها در کمیسیون مطرح شد. در نهایت جمع‌بندی بر آن شد تا تعامل بین دستگاه‌های نظارتی با کمیسیون انرژی ادامه داشته باشد و در هر جایی که لازم بود قانون‌گذاری صورت گیرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *