پیام تبریک تابش به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال و کاراته زنان ایران در رقابت‌های آسیایی

سیاسی

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

محمدرضا تابش

رئیس فراکسیون ورزش مجلس طی پیامی قهرمانی تیم فوتسال و کاراته زنان ایران در رقابت‌های آسیایی را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، متن کامل پیام محمدرضا تابش به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی
دست‌یابی دوباره بانوان ایرانی به مقام قهرمانی فوتسال آسیا و نیز قهرمانی دختران کاراته کار این مرز و بوم در رقابت بانوان کشورهای آسیایی را به همه هم‌وطنان خصوصاً بانوان کشورمان
تبریک می‌گویم.

بی شک میدان دادن و بسترسازی برای رشد و تعالی زنان ارجمند کشورمان در عرصه‌های مختلف ورزشی، علمی، اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی، ضرورتی است که نتایج مثبت آن کاملا محرز و مشهود است.

الگوآفرینی و همت متعالی زنان ورزشکار محجبه ایرانی، نیز باعث اعتماد به نفس مضاعف بانوان ورزشکار سایر کشورهای اسلامی خواهد شد و اهتمام آنان به حفظ ارزشهای اسلامی در میادین بین المللی ورزشی درخور تقدیر است.

فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و قاطبه نمایندگان ارجمند، ضمن تقدیر از شایستگی‌ها و زحمات بی‌دریغ بازیکنان، مدیران، مربیان و کادر فنی، توفیق روزافزون بانوان ورزشکار کشورمان را از خداوند متعال خواستار و حمایت عملی افزونتر مسئولان امر برای فعالیت بدون دغدغه آنها در ورزش استانی و کشوری را انتظار دارد.

محمدرضا تابش
رئیس فراکسیون ورزش مجلس‌شورای‌اسلامی»

انتهای پیام

لینک کوتاهمنبع

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع