بازیکن الجزیره: بازی رفت فقط نیمی از مسابقه ما با پرسپولیس بود

ورزشی

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

خلیفه الحمادی / الجزیره امارات

بازیکن تیم فوتبال الجزیره با بیان این که تعداد هواداران پرسپولیس برای آنها یک نقطه منفی نیست، گفت: می‌خواهیم با تمرکز کار خودمان را پیش ببریم.

به‌ گزارش ‌ایسنا، خلیفه الحمادی، بازیکن تیم فوتبال الجزیره امارات در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت‌: می‌دانیم بازی سختی پیش رو داریم. آن چه در بازی رفت انجام دادیم فقط نیمی از بازی ما با پرسپولیس بود. مسابقه هنوز تمام نشده است. می‌دانیم مردم زیادی برای حمایت و پشتیبانی از پرسپولیس به ورزشگاه می‌آیند. ما تعداد زیاد هواداران پرسپولیس را یک نقطه منفی برای خودمان در نظر نمی‌گیریم بلکه سعی خواهیم کرد با تمرکز خودمان روی مسابقه بازی خوبی مقابل هواداران به نمایش بگذاریم.

بازیکن الجزیره امارات در پاسخ به این سوال که از بازی مقابل سید جلال حسینی چه احساسی دارد گفت‌: ما تمرکزمان را روی تیم خودمان قرار داده‌ایم و با رهنمودهای مربیان می‌خواهیم بازی خوبی را ارائه دهیم.

انتهای پیام

لینک کوتاهمنبع

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع