۲ پژوهشکده “چشم” و “علوم اعصاب” ایجاد شود

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

چشم

در چهل و پنجمین جلسه شورای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر ایجاد پژوهشکده چشم و پژوهشکده علوم اعصاب تاکید شد.

به گزارش ایسنا، دکتر زالی، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به تاسیس پژوهشکده چشم و علوم بینایی و پژوهشکده علوم اعصاب و شناخت بعنوان دستور چهل و پنجمین جلسه شورای دانشگاه، تشکیل نهادهای عمومی مبتنی بر استراتژی دانشگاه را گامی در جهت نهادسازی و ایجاد زیرساخت متناسب با برنامه دانست و افزود: نقشه آکادمیک تمایز دانشگاه ترسیم شده تا به سمت همگون‌سازی رشد علمی حرکت کنیم. دانشگاه از منظر تولیدات علمی در حوزه چشم و علوم بینایی، سرآمد است و همین افتخارات موجب شده برای ایجاد یک پژوهشکده اقدام کنیم.

دکتر افشین زرقی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز حوزه چشم و علوم اعصاب را از منظر برونداد پژوهشی و منحصر به فرد بودن در منطقه و مطالعات بین‌المللی، از نقاط برجسته دانشگاه اعلام کرد و افزود: سه مرکز به حوزه چشم و علوم بینایی و سه مرکز به حوزه علوم اعصاب و شناخت اختصاص دارد که دارای شرایط تشکیل پژوهشکده هستند.

وی عنوان کرد: در مرکز چشم و علوم بینایی ۹ نفر از ۱۰ نفر برتر در این حوزه، فعال هستند و در مرکز علوم اعصاب و شناخت ۴ نفر از ۶ نفر برتر این حوزه، فعالیت می‌کنند.

دکتر زرقی همچنین درخواست استقلال بودجه مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی را نیز در این جلسه مطرح کرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران