یک نماینده کنگره آمریکا: اتحاد روسیه، چین و ایران، اتحادی خطرناک است

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

جیم بنکس

یک نماینده کنگره آمریکا در واکنش به رزمایش دریایی مشترک میان ایران، چین و روسیه، گفت که اتحاد این سه کشور خطرناک است و ناوگان دریایی آن‌ها در کنار هم می‌توانند بر ناوگان دریایی آمریکا غلبه کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه فاکس نیوز، جیم بنکس، نماینده آمریکایی در گفت‌وگو با این شبکه در پاسخ به این سوال که آیا توضیحات ایران را درباره رزمایش دریایی مشترک ایران، چین و روسیه مبنی بر این که این تنها یک رزمایش صلح‌آمیز بوده و هدف تامین امنیت را دنبال می‌کند، گفت: ما نمی‌توانیم این را تحمل کنیم. این یک اقدام تحریک‌آمیز است که با محور اصلی شرارت انجام شده است. ایران با چین و روسیه متحد شده است. هیچ یک از این نیروهای دریایی نمی‌توانند به طور جداگانه در مقابل نیروی دریایی آمریکا بایستند اما می‌توانند در کنار هم ، بر ناوگان دریایی آمریکایی غلبه کنند.

بنکس همچنین این ادعا را مطرح کرد که امکان دارد ایران مسئول حمله‌ای بوده باشد که به کرکوک عراق انجام شد و جان یک پیمانکار آمریکایی را گرفت.

او در ادامه مطرح کرد که متحد شدن چین و ایران باید برای هر آمریکایی، یک نشان خطر باشد و همچنین اتحاد شدن روسیه، چین و ایران، اتحادی خطرناک بوده و گرد هم آوردن نیروهای دریایی‌شان چیزی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

این نماینده آمریکایی بیان کرد: بهترین راه برای مقابله با رزمایش این است که ما ناوگان آمریکایی را به جایگاه قدرت بازگردانیم.

بنکس در پاسخ به این که آیا عدم نشان دادن واکنش نظامی به اقدامات ایران همچون سرنگونی یک پهپاد جاسوسی آمریکا، فرونشاندن وضعیت نیست، به تحریم‌های اعمال شده آمریکا بر ایران و سیاست «فشار حداکثری» این کشور بر ایران به عنوان راهکارها و تاثیر منفی این موارد بر اقتصاد ایران، به عنوان اقدامات بازدارنده اشاره کرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران