گسترش همکاری پارک فناوری تهران با پارک علم و فناوری ۳ استان

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سردر دانشگاه تهران

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، به منظور همکاری در توسعه شرکت‌های فناور و تحقق اقتصاد دانش‌بنیان تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر عباس زارعی هنزکی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با پارک علم و فناوری استان مرکزی به نمایندگی دکتر محمد رفیعی، پارک استان کردستان به نمایندگی دکتر خالد سعیدی و پارک استان قزوین به نمایندگی دکتر مصطفی مافی به منظور همکاری در امر توسعه شرکت‌های فناور و تحقق اقتصاد دانش‌بنیان تفاهم‌نامه همکاری منعقد کرد.
این تفاهم‌نامه با هدف انجام همکاری‌های مشترک با استفاده از توانایی‌ها و امکانات طرفین در زمینه‌هایی چون بهره‌مندی شرکت‌های عضو هر یک از دو پارک از خدمات و مزایای صندوق‌های مالی و اعتباری در صورت تأیید صندوق‌های طرفین، حضور مشترک شرکت‌های عضو هر یک از دو پارک در خوشه‌های تخصصی مشترک ایجاد شده، حضور مشترک شرکت‌های عضو هر یک از دو پارک در نمایشگاه‌ها و فن‌بازارهای مرتبط طرفین، همکاری در توسعه شبکه شرکت‌ها و سازمان‌های کارفرمایی، اختصاص فضای دفتری برای حضور احتمالی نمایندگان طرفین در هر یک از دو پارک در صورت نیاز با پرداخت اجاره با تعرفه واحدهای فناور و برگزاری رویدادهای فن‌آفرینی و کارآفرینی تقاضامحور به صورت مشترک، بین طرفین امضا شد.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، اسکان متقابل شرکت‌هایی که در یکی از دو پارک عضو هستند، از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است، به این نحو که اجاره‌بها متعلق به پارک میزبان بوده و شرایط عمومی اسکان مطابق ضوابط پارک میزبان است و پارک میزبان مختار است در هر زمان با اعلام قبلی و مطابق ضوابط خود اسکان یک شرکت را خاتمه دهد.
انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران