کواکبیان: صداوسیما برای حضور گسترده در انتخابات کاری نمی‌کند

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

مصطفی کواکبیان

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از عملکرد صداوسیما در ایجاد فضای انتخاباتی انتقاد کرد و گفت: صداوسیما در خواب است و هیچ کاری برای حضور گسترده مردم در انتخابات انجام نمی‌دهد.

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس ضمن تسلیت به مناسبت سانحه هواپیمای ۷۳۷ بویینگ گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند انجام می‌شود و حدود یک ماه دیگر قرار است تبلیغات آغاز شود، ولی صداوسیما در خواب است و هیچ کاری برای حضور گسترده مردم در انتخابات انجام نمی‌دهد. شورای نگهبان هم باید در سخت‌گیری‌های قانونی خود دقت کند تا موجب کاهش مشارکت مردم نشود.

وی در تذکری به وزیر ارتباطات گفت: در این جریانات اخیر علیرغم ادعاهای آزادی‌خواهانه آمریکا شاهد این بودیم که اینستاگرام میلیون‌ها پست مربوط به حاج قاسم سلیمانی را حذف کرد. لازم است وزیر ارتباطات موضوع شبکه ملی ارتباطات را جدی پیگیری کند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران