کسب رتبه نخست مسابقه کشوری تفسیر اطلاعات سلامت توسط دانشگاه علوم پزشکی اراک

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

مسابقه تفسیر اطلاعات سلامت

ایسنا/مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اراک رتبه نخست مسابقه کشوری تفسیر اطلاعات سلامت (VIZIT) را کسب کرد.

عارف کمانی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان اینکه این رتبه در بین ۱۷ دانشگاه علوم پزشکی کشور با ۹ اثر برگزیده از بین ۳۰ اثر کسب شده است، افزود: علاوه بر موفقیت مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک در بخش کیفی، در بخش کمی نیز این دانشگاه با ارسال ۳۳ طرح (پوستر، مقاله و موشن) مقام نخست را کسب کرده بود.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران با اختلاف چهار عددی بعد از دانشگاه علوم پزشکی اراک رتبه دوم این مسابقه را از آن خود کرده است، اظهار کرد: رویداد تفسیر اطلاعات سلامت توسط مرکز تحقیقات غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد که این مرکز طی ۴ سال گذشته به عنوان برترین مرکز تحقیقات کشور در مسابقه رازی شناخته شده است.

به گفته وی معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اراک در مراسمی جداگانه از ۱۰ اثر برتر دانشجویی این مسابقه تقدیر به عمل خواهد آورد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران