کارهای فرهنگی در جهت بانشاط کردن محیط‌های دانشگاهی است

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

رئیس دانشگاه لرستان

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: کارهای فرهنگی در جهت بانشاط کردن محیط‌های دانشگاهی است.

دکتر خسرو عزیزی امروز در در نشست معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور که به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این‌گونه نشست‌های منطقه‌ای تقویت وحدت رویه در موضوعات فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور است.

وی ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مالک اشتر زمانه است که در زمان حیات، منشأ خدمات فراوانی در جهت بالندگی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود و شهادت ایشان نیز همگرایی و وحدت را در جامعه ما و در جهان اسلام، افزون‌تر کرده است.

رئیس دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: کارهای فرهنگی و اجتماعی در جهت بانشاط کردن محیط‌های دانشگاهی و اسلامی‌تر کردن دانشگاه‌هاست؛ تعامل و تقویت فعالیت‌های تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی، از رویکردهای فرهنگی و اجتماعی است.

گفتنی است، معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه پنج کشور در این دیدار دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را درباره موضوعات مختلف کاری حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها، بیان کردند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران