چند درصد مردم تهران به برج میلاد رفته‌اند؟

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

برج میلاد

نتایج یک نظرسنجی حاکی از آن است که ۳۸.۷ درصد ساکنان شهر تهران هنوز از برج میلاد بازدید نداشته‌اند.

به گزارش ایسنا، نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران ( ایسپا) نشان می‌دهد ۳۸.۷ درصد ساکنان شهر تهران هنوز از برج میلاد بازدید نداشته‌اند. طبق یافته‌ها، بیش از نیمی از افراد بالای ۵۰ سال هنوز از برج میلاد بازدید نکرده‌اند.

به تفکیک گروه‌های سنی می‌توان گفت ۳۱.۲ درصد از جوانان ۲۹-۱۸ سال، ۳۳.۸ درصد افراد ۴۹-۳۰ سال ۵۷.۱ درصد از افراد بالای ۵۰ سال هنوز از برج میلاد بازدید نکرده‌اند.

براساس نتایج این نظرسنجی که در شهریور ماه ۱۳۹۸ انجام شده است، حدود ۷۰ درصد از افرادی که هنوز از برج میلاد بازدید نداشته‌اند تمایل به بازدید از این برج دارند. این میزان بین زنان و جوانان ۲۹-۱۸ سال بیش از سایر افراد است.

دلفیناریوم محبوب‌ترین بخش مجموعه برج میلاد

در این نظرسنجی درباره جذابترین قسمت مجموعه برج میلاد سوال شد که اکثر پاسخ دهندگان دلفیناریوم این مجموعه را جذابترین قسمت عنوان کردند. پاسخگویان به ترتیب دلفیناریوم،‌ سکوی دید باز، گنبد آسمان و رستوران گردان را جذاب‌ترین بخش‌های این مجموعه اعلام کردند.

به گزارش ایسنا، پیش از این نیز مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در شهریور ۱۳۹۸ از طریق مصاحبه تلفنی از دو هزار نفر از شهروندان بالای ۱۸ سال شهر تهران که به صورت تصادفی انتخاب شده بودند، پرسیده بود آیا آنها تاکنون از برج میلاد تهران بازدید کرده‌اند یا خیر؟

طبق اطلاعات منتشر شده قبلی تقریباً ۶۱ درصد از شهروندان تهرانی اینگونه اعلام کرده بودند که حداقل یک بار از برج میلاد بازدید داشته‌اند که ۴۸.۸ درصد آن زنان و ۵۱.۲ را مردان تشکیل می‌دهند.

همچنین حدود نیمی از افرادی که از برج میلاد بازدید کرده‌اند ۳۰-۴۹ سال، ۳۲.۷ درصد ۱۸-۲۹ سال و ۱۷ درصد بازدید کنندگان بیش از ۵۰ سال سن داشته‌اند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران