پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تنها باشگاه تخصصی دو و میدانی کشور است

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • چهارشنبه / ۲۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۰
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: ۹۸۱۰۲۵۱۹۴۳۹
  • خبرنگار : ۵۰۱۷۶
  • چاپ

پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تنها باشگاه تخصصی دو و میدانی کشور است

مسابقات بین‌المللی دوومیدانی داخل سالن جام فجر

ایسنا/لرستان رئیس هیات دو و میدانی لرستان گفت: پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تنها باشگاه تخصصی این رشته در کشور است.

سیاوش سپهوند با حضور در دفتر ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه با ثبت باشگاه دو و میدانی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد شرایطی خوبی در این رشته به وجود آمده است.

وی ادامه داد: پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تنها باشگاه تخصصی دو و میدانی در کشور بوده، چون سایر باشگاه‌ها در چند رشته فعالیت دارند اما پلیمر فقط مختص دو و میدانی است.

سپهوند با اشاره به قهرمانی تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در جام بین‌المللی گرامیداشت دهه فجر، تصریح کرد: برنامه‌ریزی خوبی برای قهرمانی در این جام انجام شده بود و نفرات خوبی جذب شد که در پایان با قهرمانی مقتدرانه همراه بود.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان با بیان اینکه درخشش در جام فجر بستر خوبی را برای رشته مادر در استان فراهم می‌کند، اضافه کرد: خانواده‌ها با دو و میدانی بیشتر آشنا می‌شوند و بدون شک شاهد استقبال بیشتری از رشته مادر خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه از سه، چهار ورزشکار بومی استفاده کردیم، افزود: با برنامه‌ریزی انجام‌شده و سرمایه‌گذاری روی افراد مستعد به دنبال این هستیم که در سال‌های آینده از ورزشکاران بومی بیشتری استفاده کنیم.

سپهوند با اشاره به مشکل اسپانسر در ورزش لرستان تاکید کرد: اگر اسپانسرها از ورزش استان ما حمایت کنند مطئمن باشند که ضرر نخواهند کرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران