وقتی دستیار صوتی الکسا آشپزی می‌کند

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

آرامپز

شرکت "بلکین" از نوعی آرام‌پز رونمایی کرده که با دستیار صوتی "الکسا" قابل کنترل است.

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت "بلکین" (Crock-Pot)، از یک آرام‌پز رونمایی کرده است که با کمک دستیار صوتی شرکت "آمازون" (Amazon) موسوم به "الکسا" (Alexa) کنترل می‌شود.

کاربر می‌تواند این آرام‌پز را با کمک دستیار صوتی تحت کنترل خود درآورد و زمان پخت و حرارت لازم را تنظیم کند. به علاوه، کاربر می‌تواند با کمک دستیار صوتی از آرام‌پز بخواهد تا شرایط غذا را مورد بررسی قرار دهد. این آرام‌پز، ظرفیت لازم را برای تهیه غذای مورد نیاز هفت نفر دارد.

به گفته سازندگان، تنظیم کرن این آرام‌پز بسیار ساده است و تنها کافی است تا کاربر آن را به برق وصل کند تا الکسا بتواند از عهده شناسایی آن برآید. کاربر می‌تواند آرام‌پز را با استفاده از اپلیکیشن الکسا روی تلفن همراه خود کنترل کند و نسبت به برنامه‌ریزی زمان پخت و میزان حرارت لازم اقدام کند.

پس از تنظیم کردن زمان و حرارت، آرام‌پز به صورت خودکار مرحله گرم کردن را در زمان مشخص شده، آغاز می‌کند. همچنین کاربر می‌تواند مستقیما با کمک الکسا، کاهش یا افزایش حرارت را نیز درخواست کند.

اطلاعات بیشتری در وب سایت شرکت بلکین وجود ندارد تا قیمت و نحوه دسترسی به آن را به صورت دقیق مشخص کند اما قیمت این آرام‌پز در حال حاضر، ۱۳۰ دلار تعیین شده است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران