هر روزمان باید از جنس ۹ دی باشد

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

image.png

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما باید هر روزمان از جنس ۹ دی باشد و با بصیرت افزایی خود در همه عرصه ها، دشمن را ضعیف تر کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم گرامیداشت روز ۹ دی در جمع معاونان، مدیران، قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری، نهم دی ماه سال ۸۸ را تجلی بصیرت ملت دانست و افزود: بصیرت قبل از انقلاب شروع شد و هشت سال دفاع مقدس و مقاومت در برابر همه قدرت‌های جهان نماد بصیرت است.

رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه مقاومت طولانی مدت خیلی مهم است و چهل سال پشتوانه بصیرت مردمی می خواهد، گفت: بصیرت ملت ایران و حضور حماسی در صحنه‌های حق علیه باطل تمام نقشه‌های شوم و مخرب دشمنان را خننی و نقش بر آب کرد.

وی افزود: در سال ۸۸ عده ای بی بصیرت فضای جامعه را ملتهب و با همکاری دشمن عملیات‌های یپیچیده و اقدامات گسترده‌ای را علیه کشور و نظام انجام دادند و فتنه بزرگ ۸۸ را به راه انداختند، اما مردم ما در مقابله‌ی با فتنه، خودشان به پا خاستند و نهم دی در سرتاسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زد.

بهرامی با تاکید بر اینکه ملت ایران امروز از هر زمان دیگری قوی‌تر شده و به آرمان هایش مومن‌تر و امیدوارتر است، گفت: ما باید هر روزمان از جنس ۹ دی باشد و با بصیرت افزایی خود در همه عرصه ها، دشمن را ضعیف تر کنیم.

رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه با اشاره به احادیثی از امامان معصوم (ع) که در مورد بصیرت افزایی، شناخت خداوند، پیامبر و پیروی از امام زمانه خویش هست گفت: اگر هر ملتی در زمان خودش امامش را بشناسد و از او پیروی کند این فتنه ها بوجود نمی آید و چهل سال مقاومت در برابر قوای استکبار حاصل تبعیت از حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.

وی افزود: فتنه ۸۸ با بهره گیری از حمایت آشکار و علنی استکبار جهانی به خصوص آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی و تکیه بر امکانات رسانه ای مدرن و گسترده فضای یأس و ناامیدی را در میان انقلابیون حاکم کرد و نگرانی ها و دغدغه هایی را دامن زده بود، اما تجلی غیرت و بصیرت مردم در روز ۹ دی تمامی نگرانی ها را برطرف ساخت و یک بار دیگر اقتدار معنوی نظام اسلامی در سطح بین الملل و امید و نشاط دوستداران انقلابی در سطح جهان را به ارمغان آورد.

بهرامی در پایان با اشاره به بیانات امام خمینی گفت: امام فرمودند هر جا دشمن از ما تعریف کرد نقطه ضعف ما و هر جا دشمن ما را تضعیف کرد قطعا نقطه قوت ما است. و وظیفه مردم ایران در برابر این تعریف و تمجیدها، بصیرت افزایی و مراقبت از نفوذ دشمن است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران