نماینده پارلمان لبنان: سردار سلیمانی شخصیت‌های زیادی شبیه خود تربیت کرد و راهش را ادامه می‌دهند

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

طوني فرنجيه

یک نماینده پارلمان لبنان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت و تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی و همراهانش تاکید کرد : راه مقاومت همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، طونی فرنجیه، نماینده پارلمان لبنان با حضور در مقر سفارت ایران در بیروت گفت : ما به اینجا آمده‌ایم که شهادت شخصیتی را تسلیت بگوییم که در زمان جنگ ژوئیه ۲۰۰۶ از لبنان حمایت کرد و به این حمایت در همه مراحل مقاومت چه در مقابله با اسرائیل و چه در مقابله با تروریسم ادامه داد.

به نقل از شبکه العالم، وی افزود: شهادت قاسم سلیمانی را به ایران و محور مقاومت تسلیت می‌گوییم و من اطمینان دارم که سردار سلیمانی شخصیت های بسیاری را تربیت کرد که شبیه او هستند و راه وی را ادامه خواهند داد.

این نماینده لبنانی تاکید کرد: منطقه و محور مقاومت تسلیم نخواهد شد و راه مقاومت ادامه دارد ، همان گونه که این مسیر با قاسم سلیمانی ادامه یافت ، در آینده نیز ادامه خواهد یافت و عاقبت آن پیروزی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، پنتاگون، بامداد روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد که سردار سپهد سلیمانی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در فرودگاه بغداد ترور کرده است.

صبح همان روز، خبر شهادت سردار سلیمانی در بیانیه‌ای از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هم تایید شد.

شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در خصوص این اقدام جنایتکارانه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: جنایتکاران با انتقام سخت منتقمین خون سردار سلیمانی در زمان و مکان مناسب روبرو خواهند شد.

شورای امنیت سازمان ملل نیز چند ساعت پس از به شهادت رسیدن سردار سلیمانی، یک جلسه غیر علنی درباره تحولات خاورمیانه تشکیل داد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران