نماینده بروجرد: برای درس عبرت سایرین سفیر انگلیس اخراج شود

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

عباس گودرزی

نماینده بروجرد در تذکری از وزیر امور خارجه خواست تا سفیر انگلیس را اخراج کند تا برای همیشه درس عبرتی برای آنانی باشد که پای خویش را از گلیمشان درازتر نکنند.

به گزارش ایسنا، عباس گودرزی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی با درخواست از وزیر امور خارجه اظهار کرد: سفیر انگلیس را اخراج کنید تا برای همیشه درس عبرتی برای آنانی باشد که پای خویش را از گلیمشان درازتر نکنند.

وی ضمن تشکر از خدمات وزیر بهداشت برای حمایت از طب اسلامی و سنتی، گفت: لازم است تمام ظرفیت خویش را به کار بگیرید و با توجه به اینکه قرار بود محصولات تراریخته برچسب داشته باشند، این موضوع را پیگیری فرمایید. همچنین ضرورت دارد در خصوص تکمیل مراکز درمانی حوزه انتخابیه تعجیل شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه از سرپرست وزارت جهاد کشاورزی نیز خواست که نسبت به پرداخت خسارات روستائیان بروجرد و اشترینان اقدام نماید.

گودرزی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: لطفا نسبت به پرداخت باقیمانده پاداش فرهنگیان و همچنین حق الزحمه طلاب شاغل در مدارس تعجیل فرمایید.

وی در تذکر پایانی خود به وزیر راه و شهرسازی گفت: لازم است پیرو هماهنگی‌های قبلی نسبت به اصلاح و تعریض راه دسترسی بروجرد- آیسرده به خاطر پرحادثه بودن مسیر اقدام لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران