نادال: تا ساعت یک بامداد بیدار بودم و بازی فدرر را تماشا می‌کردم

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۶
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: ۹۸۱۱۰۵۰۲۸۸۶
  • خبرنگار : ۷۱۵۴۹
  • چاپ

نادال: تا ساعت یک بامداد بیدار بودم و بازی فدرر را تماشا می‌کردم

رافائل نادال

تنیسور اسپانیایی با وجود این که شنبه صبح باید در تنیس اپن استرالیا رقابت می‌کرد تا یک بامداد بیدار بود و دیدار راجر فدرر و جان میلمن را تماشا می‌کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، رافائل نادال امروز (شنبه) در دور سوم تنیس اپن استرالیا برابر پابلو کارنیو قرار گرفت و ۳ بر صفر (۶ بر یک، ۶ بر ۲ و ۶ بر ۴) پیروز شد تا به راحتی به یک هشتم نهایی صعود کند. مرد شماره یک جهان پس از بازی گفت: کارنیو یکی از بهترین‌هاست. متاسفم که حذف شد. او یکی از دوست‌های خوبم است. برایش بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. می‌دانیم که ورزشکار حرفه‌ای هستیم و در زمین مسابقه برای کسب پیروزی تلاش می‌کنیم.

تنیسور اسپانیایی درباره روند آماده‌سازی‌اش اظهار کرد: نسبت به دوره‌های قبل متفاوت بود. من اینجا هستم. تلاش می‌کنم در ورزشگاهی بازی کنم که مردم همیشه از من حمایت می‌کنند.

دیدار راجر فدرر و جان میلمن یکی از جذاب‌ترین بازی‌های اپن استرالیا ۲۰۲۰ بود. رقابت دو تنیسور بیش از چهار ساعت طول کشید و در نهایت مرد شماره سه جهان ۳ بر ۲ پیروز شد. نادال در رابطه با این بازی گفت: تا ساعت یک بامداد بیدار بودم و بازی را تماشا کردم. امکان نداشت این دیدار را تماشا نکرد چون خیلی هیجان انگیز بود و ممکن بود هر اتفاقی بیفتد. میلمن یک جنگنده است و به نظر می‌رسد هرگز از دویدن دست برنمی‌دارد. بازیکن خیلی بزرگی در زمین است.

مرد شماره یک جهان در مورد حریف بعدی‌اش که ممکن است کریوس یا خاچانف باشد گفت: هر دو تنیسور بزرگی هستند و بازی‌شان را تماشا خواهم کرد. امیدوارم برای این دیدار آماده باشم.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران