معاون علمی و فناوری رئیس جمهور وارد کرمان شد + برنامه‌ها

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سورنا ستاری در دولت

ایسنا/کرمان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دقایقی پیش با استقبال رسمی استاندار کرمان و جمعی از مسئولین استانی وارد فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی شهر کرمان شد.

دکتر سورنا ستاری صبح امروز سه شنبه دهم دیماه پس از استقبال دکتر فدائی استاندار کرمان راهی رفسنجان خواهد شد و به اتفاق استاندار و مسئولان محلی از شرکت های شهرک صنعتی از جمله کیاسم کارمانیا، برافزاکشاورز پارس و پرشین بنیان آریا بازدید می کنند.

بازدید دکتر ستاری از مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان رفسنجان و امضای تفاهم نامه ایجاد مرکز نوآوری مشترک دانشگاه و مجتمع مس سرچشمه از برنامه های سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به شهرستان رفسنجان است.

بازدید از فاز دوم مرکز ملی پرورش و تکثیر حیوانات آزمایشگاهی در پردیس افضلی پور دانشگاه علوم پزشکی کرمان، بازدید از کارخانه نوآوری کرمان، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان افتتاح مرکز نوآوری و شتابدهی "تگ کرمان، شرکت در جلسه کار گروه علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان و بازدید از مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازشناختی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان از دیگر برنامه های سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در کرمان است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران