مصدومیت دو دانشجو در حادثه تصادف در پردیس علوم پزشکی کرمان

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

اورژانس

تصادف یک دستگاه پژوه ۲۰۶ با دو تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان، منجر به مصدومیت هر دو نفر شد.

به گزارش ایسنا، بلافاصله پس از وقع تصادف، با حضور اورژانس در محل حادثه، هر دو دانشجوی مصدوم، به بیمارستان اعزام شدند و وضعیت عمومی، صدف مشایخی و فائزه اعظمی دانشجویان مصدوم این حادثه مطلوب اعلام شده است.

معاون دانشجویی وفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به وقوع این حادثه گفت: پیگیر وضعیت دانشجویان صدمه دیده در این حادثه هستیم.

بارونی افزود: متاسفانه ایستگاه اتوبوس دانشجویان در نقظه مناسبی قرار ندارد و در گذشته نیز برای جابجایی ایستگاه و انتقال آن به خارج از فضای پردیس به معاونت توسعه دانشگاه تذکرات لازم را داده بودیم.

وی اظهار کرد: امیداوریم که با این جابجایی دیگر شاهد حوادث این چنینی در فضای پردیس دانشگاه نباشیم.

به گزارش مفدا، در گذشته زمزمه‌های جابجایی این ایستگاه از سوی کارگروه ساماندهی ترافیکی پردیس دانشگاه به گوش رسیده بود که با این تصمیم از سوی نمایندگان دانشجویان در شورای صنفی نیز، به دلیل ایجاد دشواری در رفت و آمد دانشجویان،اعلام مخالفت شده بود.

گفتنی است، در گذشته زمزمه‌های جابجایی این ایستگاه از سوی کارگروه ساماندهی ترافیکی پردیس دانشگاه به گوش رسیده بود که با این تصمیم از سوی نمایندگان دانشجویان در شورای صنفی نیز، به دلیل ایجاد دشواری در رفت و آمد دانشجویان،اعلام مخالفت شده بود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران