مردی که هیچگاه پشت میز دیده نشد…

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سردار سلیمانی

ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: سردار سلیمانی شخصی بود که هیچگاه پشت میز دیده نشد و همیشه در جبهه‌ها و بیابان‌های برون‌مرزی برای حفظ کشور و تامین امنیت و آرامش مردم منطقه در حال مبارزه و مجاهدت بود.

علی احمدی‌زاده با تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: واقعا ایران یک در گرانبها و یکی از ستون‌های خود را از دست داد، هرچه از شهید سلیمانی بگوییم کم است. گفتن از ایشان سخت است و از دست دادن ایشان باورکردنی نیست.

وی ضمن محکوم خواندن اقدام تروریستی ارتش آمریکا، افزود: سردار سلیمانی شخصی بود که هیچگاه پشت میز دیده نشد و همیشه در جبهه‌ها و بیابان‌های برون مرزی برای حفظ کشور و نظام و تامین امنیت و آرامش مردم منطقه در حال مبارزه و مجاهدت بود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی بوشهر، این مسئول تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در مراسمات تشییع و بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی در خوزستان، مشهد، قم، تهران، کرمان و سایر استان‌ها و شهرهای کشور ایران و همچنین ابراز همدردی مسلمانان جهان مایه افتخار جهان اسلام است، جمعیت بی‌نظیری که تنها به دلیل وحدت و عشق و علاقه به نظام و به خونخواهی سردار دل‌ها حضور یافته‌اند.

رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر با بیان اینکه روح مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی در آغوش ارواح طیبه شهدا آرام می‌گیرد، خاطرنشان کرد: هرچه داریم از ایشان و رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدای امنیت است که باید قدردان این از خودگذشتگی ها و ایثار خالصانه باشیم. ان‌شالله بتوانیم راه ایشان را ادامه داده و به تاسی از این سردار بزرگ و پرافتخار همواره در مسیر حق و حقیقت گام برداریم.

احمدی‌زاده با اشاره به پیام رهبری و ادامه راه خط جبهه مقاومت ادامه داد: حاج قاسم کوه به کوه و بیابان به بیابان و کشور به کشور به دنبال شهادت بود تا عاقبت صبح آدینه و در پی اقدام ناجوانمردانه ترور توسط نیروهای ارتش آمریکا به لقاءالله و سیدالشهدا پیوست و آسمانی شد.

وی تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی عزیز خط بطلانی بر ظلم استعمار و گردنکشی‌ها و پایان تجاوزات استکبار جهانی در سطح منطقه خواهد بود. با اتکال به حق تعالی و رهنمون‌های مقام معظم رهبری راه مقاومت ادامه دارد و تمام مسلمانان جهان به خونخواهی این چهره بین‌المللی مقاومت برمی‌خیزند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران