مردم به‌دنبال فردی کارآمد برای حل مشکلاتشان هستند

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

محمد خالدی

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دیگر مردم به طیف های سیاسی نگاه خاصی ندارند بلکه به دنبال فردی کارآمد و با تجربه به منظور برنامه ریزی برای حل مشکلاتشان هستند.

محمد خالدی سردشتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تفاوت رقابت‌های سیاسی در این دوره از انتخابات مجلس نسبت به ادوار گذشته، بیان کرد: بنظر می رسد در این دوره از انتخابات دیگر مردم به طیف های سیاسی نگاه خاصی ندارند بلکه به دنبال فردی کارآمد و با تجربه به منظور برنامه ریزی برای حل مشکلاتشان هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: هرچه به انتخابات نزدیک تر می شویم بنظر می رسد مردم به دنبال فردی پاسخگو هستند که به مطالبات آنان جامه عمل بپوشانند. یکی از مهم ترین مطالبات مردم توسعه اقتصادی کشور و بهبود وضعیت اشتغال است.

نماینده مردم لردگان در مجلس تصریح کرد: بر اساس آمار تعداد افرادی که برای انتخابات کاندیدا شده اند، افزایش داشته است. برای تشویق مردم به منظور مشارکت بیشتر در انتخابات باید به تفکرات و مطالبات مردم در شهرهای مختلف توجه شود تا انگیزه مردم برای مشارکت افزایش یابد.

خالدی در پایان تاکید کرد: باید به سمت رقابت های برنامه ای رفته و از رقابت های سیاسی فاصله بگیریم. مردم به دنبال برنامه و راهکار برای حل مشکلاتشان هستند. مطالبه امروز جامعه ارائه برنامه عملی برای حل مشکلات است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران