مردم باید از نتایج برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی مطلع شوند

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

انتخابات 98

ایسنا/کردستان رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: رضایت مردم در مبارزه با فساد است و باید مردم را از نتایج برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی مطلع کنیم.

مترقب در چهارمین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی دادگستری استان کردستان اظهار کرد: ارتقای اعتماد عمومی و سرمایه‌های اجتماعی، ایجاد فضای سالم رقابتی و امن، مشارکت حداکثری و برخورد با جرایم انتخاباتی از جمله راهبردهای قوه قضاییه در تشکیل ستادهای پیشگیری از جرایم انتخاباتی است.

رئیس کل دادگستری استان کردستان در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش بیان کرد: شهادت شهید سلیمانی برکات عظیمی برای انقلاب اسلامی داشت و سیل خروشان مردم انقلابی در مراسم تشییع ایشان بیانگرعظمت وجود پربرکت این شهید والامقام بود و سبب اتحاد وهمدلی هرچه بیشتر مردم ایران اسلامی شد.

مترقب افزود: به فضل خداوند متعال استمرار سیل توفنده و انقلابی ملت های مسلمان منطقه موجبات حذف لکه ننگ آمریکا و اسرائیل از منطقه و جهان اسلامی را فراهم خواهد آورد.

وی ادامه داد: آمریکا با اتحاد و همدلی به وجود آمده میان مردم، شاهد برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه گزارشات ارسالی به دبیرخانه جرایم تخلفات انتخاباتی دادگستری استان باید مستدل و مستند باشد، عنوان کرد: خوشبختانه تاکنون تخلفی به دادگستری گزارش نشده است و لکن در صورت اعلام تخلف توسط اعضاء این ستاد، باید این گزارشات مستند و قابل ارائه به قاضی باشد تا بتوان بر اساس آن حکم صادر کرد.

مترقب همچنین اضافه کرد: رضایت مردم در مبارزه با فساد است و باید از نتایج برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی مردم را مطلع کنیم.

همچنین در این جلسه رضا اعظمی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کردستان و دبیر این جلسه گفت: هیچکدام از کاندیداها حق شرکت در هیچ گونه برنامه تبلیغی در صداوسیما را ندارند و افراد تایید صلاحیت شده باید در جهت تامین سلامت انتخابات بکوشند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران