محجوب: بازرسی‌های آزاردهنده برای بیمه کارگران ساختمانی متوقف شود

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

محجوب

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن درخواست از کمیسیون تلفیق و برنامه و بودجه برای توجه به وضعیت کارگران و بازنشستگان گفت:‌ بازرسی‌های آزاردهنده برای بیمه کارگران متوقف شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا محجوب در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با تسلیت جانباختگان هواپیمای اوکراینی گفت: موضوع مهم کارگران این روزها دستمزد است. انتظار داریم که کمیته مربوطه در مورد بودجه ۹۹ هر چه زودتر محاسبات خود در مورد دستمزد این قشر را منتشر کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: همانندسازی حقوق بازنشستگان موضوع مهم دوم است. عددی که سازمان تأمین اجتماعی در کارگروه کمیسیون اجتماعی اعلام کرده ۱۹ هزار میلیارد بوده است. از طرف دیگر نیروهای مسلح عدد ۱۱ هزار میلیارد را گفته‌اند. صندوق بازنشستگان نیز عدد ۱۶ هزاری میلیاردی پیشنهاد داده‌اند. لازم است کمیسیون تلفیق به این موضوع رسیدگی کند و هر چه می‌تواند در این مورد قدم بردارد.

وی در پایان در مورد بیمه کارگران گفت: بازرسی‌های آزاردهنده برای بیمه کارگران ساختمانی باید متوقف شود. هر چند که مجلس در این مورد قانون کاملی نوشته است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران