لی تای به دنبال رساندن چین به جام جهانی

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • دوشنبه / ۱۶ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۰
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: ۹۸۱۰۱۶۱۲۳۳۴
  • خبرنگار : ۷۱۴۶۰
  • چاپ

لی تای به دنبال رساندن چین به جام جهانی

لی تای

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال چین صعود به جام جهانی قطر را هدف اصلی خود در این تیم دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از AFC، لی تای سرمربی جدید چین که به عنوان جانشین مارچلو لیپی انتخاب شد در اولین نشست خبری خود درباره اهداف و برنامه خود در این تیم به صحبت پرداخت و گفت: هدف اول من این است که بتوانیم به مرحله بعد انتخابی جام جهانی راه یابیم و در این صورت قرارداد من به عنوان سرمربی تمدید می‌شود و می‌توانم در مرحله حساس بعد نیز هدایت تیم ملی کشورم را بر عهده داشته باشم.

او افزود: ما الان تمام تمرکز خودمان را معطوف به بازی با مالدیو که اولین بازی‌مان در دور برگشت است معطوف کرده‌ایم و بعد از آن هم به بازی‌های بعد فکر خواهیم کرد. چیزی که من خیلی به آن تاکید دارم این است که بازیکنان تیم ملی فوتبال چین در سخت‌ترین شرایط هم بهترین و ساده‌ترین راه را انتخاب کنند و اگر حریف با بازی تدافعی سعی در بسته کردن بازی دارد بتوانیم با پاس‌ها و شوت‌های دقیق خودمان به هدف برسیم و دروازه حریف را باز کنیم. چین به دنبال رسیدن به جام جهانی است و ما برای رسیدن به این هدف، بازی به بازی پیش می‌رویم و هیچ حریفی را نیز دست کم نخواهیم گرفت.

او در پایان گفت: حتی اگر فدراسیون فوتبال چین به من پیشنهاد یک روزه نیز می‌داد قبول می‌کردم چون کار در تیم ملی افتخار بالایی است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران