لاوروف سال ۲۰۲۰ به تهران سفر می‌کند

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

لاوروف

وزیر امورخارجه روسیه اعلام کرد که سال آینده میلادی به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف وزیر امورخارجه روسیه که روز گذشته در مسکو میزبان محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود بود، گفت که بنا به دعوت ظریف سال آینده (میلادی) به تهران سفر می‌کند.

وی در ادامه گفت‌وگوهای خود با وزیر امورخارجه ایران را سازنده توصیف و تاکید کرد که از نتیجه این رایزنی‌ها رضایت دارد.

لاوروف تصریح کرد: دوست و همکارم، من را دعوت کرده است که سال آینده به تهران سفر کنم. باعث خرسندی من است که این دعوت را بپذیرم.

این دو دیپلمات روز دوشنبه در رایزنی‌های خود در مسکو درباره موضوعات مختلف، ازجمله روابط دوجانبه، مسائل پیرامون توافق هسته‌ای، تشدید درگیری‌ها در لیبی، تنش‌ها در خلیج فارس و رزمایش دریایی مشترک ایران، روسیه و چین که هفته جاری در شمال اقیانوس هند برگزار شد، گفت‌وگو کردند.

وزیر امورخارجه روسیه در کنفزانس خبری مشترک خود با همتای ایرانی‌اش تاکید کرد که خروج آمریکا از توافق هسته‌ای بسیار غیر سازنده بوده، درحالیه مسکو برای حفظ این توافق تلاش کرده است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران