“لاریجانی” مشاور عالی وزیر بهداشت شد

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

انتصاب

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر باقر لاریجانی را به عنوان مشاور عالی خود در عرصه‌های مختلف نظام سلامت همچون شورای‌عالی اخلاق پزشکی، طرح تحول نظام آموزشی و کمیته کشوری بیماری‌های غیر واگیر منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، در حکم دکتر سعید نمکی خطاب به دکتر باقر لاریجانی آمده است:
"برادر ارجمند جناب آقای دکتر باقر لاریجانی
مرقومه جنابعالی مبنی بر عدم امکان استمرار همکاریتان در جایگاه معاونت آموزشی بدلیل مشکلات ناشی از بیماری همسر ارجمندتان واصل شد.
گرچه از چند ماه پیش این موارد را مطرح فرموده‌اید، برای اینجانب به دلیل دلسوزی و همراهی بی دریغتان پذیرش این موضوع سنگین می‌آمد، مع‌الوصف با احترام به نیت خیرخواهانه مندرج در مکاتبه اخیر با استعفای جنابعالی موافقت می‌شود.
در سال‌هایی که مسئولیت معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به عهده داشتید، آثاری ماندگار بجای گذاشتید که بی‌تردید مورد استفاده همکاران در گام‌های بعدی قرار خواهد گرفت.
با توجه به تجارب ارزنده امیدوارم به عنوان مشاور عالی وزیر از مساعدت و خدمات جنابعالی در عرصه‌های مختلف نظام سلامت همچون شورای عالی اخلاق پزشکی، طرح تحول نظام آموزشی و کمیته کشوری بیماری‌های غیر واگیر بهره‌مند شویم.
توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم".

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران