فراخوان نام‌گذاری سالروز شهادت سپهبد شهید سلیمانی توسط مردم ایران

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی در اهواز

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی فراخوانی از تمامی ملت شریف ایران و مبارزان جهان دعوت کرد به منظور درج تاریخ شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تقویم روزها و مناسبت‌های خاص کشور، عنوان پیشنهادی خود را ارائه دهند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، به مناسبت شهادت مجاهد مخلص و عالی‌مقام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که فقدان ایشان زخم بزرگی را بر پیکره اجتماع فرو آورد، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی این حادثه دردناک را نقطه عطفی در تحکیم پیوندهای دینی و فرهنگی- اجتماعی همه عرصه مقاومت در مقابل ظلم و بی عدالتی در سطح ملی، منطقه‌ای و جهانی دانسته و اعلام کرده در در جهت تقویت مؤلفه‌های مقاومت در نظر دارد طی فراخوانی از تمامی ملت شریف ایران و مبارزان جهان دعوت به عمل آورد تا به منظور درج تاریخ شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تقویم روزها و مناسبت‌های خاص کشور، عنوان پیشنهادی خود را ارائه دهند.
افراد علاقه‌مند می‌توانند عناوین پیشنهادی خود را به آدرس https://sccr.ir/hajqasem درج کنند.
ضمناً شماره پیامکی ۵۰۰۰۱۴۴۸ نیز آماده دریافت نظرات است.

این شورا از هموطنان خواسته عناوین پیشنهادی خود را همراه با نام و نام خانوادگی و شماره تماس در اختیار این دبیرخانه قرار دهند.
بر اساس این گزارش موارد اخذ شده توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از تصویب اولیه در شورای فرهنگ عمومی،‌توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب نهایی خواهد رسید.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران