عذرخواهی پس از جنجال در جام تختی + فیلم/ بنا: بخشیدم

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • شنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۵
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: ۹۸۱۱۰۵۰۲۸۷۱
  • خبرنگار : ۷۱۵۰۶
  • چاپ

عذرخواهی پس از جنجال در جام تختی + فیلم/ بنا: بخشیدم

چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی- شیراز

فرنگی‌کار جوان تیم ملی و دارنده مدال های طلای جهان و آسیا پس از اتفاقات تلخ جام تختی، نزد سرمربی تیم ملی رفت و از او عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا، در جریان مبارزه مرحله یک چهارم نهایی وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی جام تختی در سالن شهید دستغیب شیراز، محمدرضا گرایی کشتی‌گیر شیرازی تیم ملی و دارنده مدال‌های طلای زیر ۲۳ سال ۲۰۱۹ جهان، طلای بزرگسالان آسیا ۲۰۱۹ و برنز بازی‌های آسیایی۲۰۱۸ برابر امین کاویانی‌نژاد دارنده ۲ مدال طلای جوانان جهان، برنز زیر ۲۳ سال جهان و طلای بزرگسالان آسیا در میان تشویق بی امان همشهریان خود در پایان با نتیجه ۷ بر ۵ شکست خورد و از رسیدن به مراحل نهایی بازماند تا در مرحله اصلی انتخابی تیم ملی فرصت ایستادن بر سکوی قهرمانی را از دست بدهد.

این نتیجه در حالی بدست آمد که گرایی در ثانیه‌های پایانی پس از خاک کردن حریف، در یک کش و قوس پشت حریف را به تشک کشتی چسباند اما رییس تشک بر خلاف گرایی و مربی اش اعتقادی به ضربه فنی نداشت. پس از نواخته شدن سوت سرپا از سوی داور، مربی گرایی در کمال تعجب چلنج نکرد تا فیلم توسط داوران مورد بازبینی قرار گیرد.

اما بلافاصله پس از پایان مبارزه مربی گرایی بر روی تشک آمد و پس از او نیز برادران کشتی‌گیر جوان تیم ملی به روی تشک آمدند و اعتراضات شدیدی نسبت به عملکرد تیم داوری داشتند که کار به جنجال نیز کشیده شد و اگر وساطت اطرافیان نبود کار به جاهای باریک کشیده می‌شد.

پس از این اتفاق نیز سخنگوی فدراسیون کشتی از بررسی دقیق اتفاقات این مبارزه و برخورد قاطع با متخلفان خبر داد و گفت: مربی گرایی و یکی از برادران این کشتی‌گیر نقش اصلی در به جنجال کشیده شدن این مبارزه داشته و محمدرضا گرایی اقدام غیراخلاقی از خود بروز نداده است. محمدعلی گرایی کشتی‌گیر شاخص تیم ملی نیز تنها اعتراض داشت و رفتار خارج از چارچوب از خود نشان نداد.

اما با گذشت یک روز از این اتفاقات، در حالیکه شب گذشته رقابت‌های فینال جام تختی در حال برگزاری بود و محمد بنا سرمربی تیم ملی در کنار حمید سوریان، امید نوروزی و قاسم رضایی ۳ طلایی المپیک لندن مبارزه‌های فینال را تماشا می‌کرد، که محمدرضا گرایی به همراه برادرش محمدعلی که در حال حاضر یکی از امیدهای اصلی ایران برای کسب مدال در المپیک محسوب می‌شود، نزد بنا رفتند و محمدرضا گرایی در حضور حمید سوریان از بنا بخاطر اتفاقات رخ داده عذرخواهی کرد.

محمد بنا نیز برخورد بسیار خوبی با برادران گرایی داشت و پس از این دیدار نیز به خبرنگار ایسنا، گفت: برادران گرایی از کشتی گیران خوب تیم ملی محسوب می‌شوند و به هر حال بر اثر جو سالن مسابقات و فشار کشتی ممکن است هر کشتی‌گیری رفتارهای هیجانی از خود بروز دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا او را بخشیده است یا خیر، خاطرنشان کرد: من به سهم خودم او را بخشیدم اما کمیته انضباطی و رایی که صادر می‌کنند در حیطه اختیارات من نیست.

فیلم عذرخواهی برادران گرایی را در ادامه مشاهده می کنید:

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران