عذرخواهی سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت بابت شکست مقابل مشهد

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • دوشنبه / ۹ دی ۱۳۹۸ / ۲۳:۱۴
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: ۹۸۱۰۰۹۰۶۹۵۴
  • خبرنگار : ۵۰۲۲۸
  • چاپ

عذرخواهی سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت بابت شکست مقابل مشهد

حماد سامری

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: بابت شکست امشب برابر آویژه صنعت مشهد از هواداران عذرخواهی می کنم.

حماد سامری پس از شکست تیمش برابر آویژه صنعت مشهد در یک دیدار معوقه از نیم فصل نخست لیگ برتر بسکتبال کشور، اظهارکرد: بازی خوبی نبود. ما تمرکز نداشتیم و سومین یا چهارمین بازی خانگی مان است که عملکرد ضعیفی داریم. اگر مشکلی وجود دارد، از طرف من است و حتما نمی توانم بازیکنام را برای بازی ها به ویژه دیدارهای خانگی آماده کنم.

وی ادامه داد: در دیدارهای خارج از خانه با تمرکز بیشتر بازی می کنیم. به هر حال نمی دانم عدم تمرکز یا دست کم گرفتن حریفان عامل شکست های خانگی‌هایمان بوده یا خیر ولی صد درصد من مقصرم و فقط می توانم از هواداران عذرخواهی کنم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان درباره دیدار آینده برابر شهرداری بندرعباس، گفت: بازی سختی است. حریف خوبی داریم و اگر به همین صورت بازی کنیم، بازنده خواهیم بود، مگر این که تمرکز به تیم برگردد و بازیکنان خودباوری خود را به دست آورند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد تقویت تیم را دارید؟ عنوان کرد: احتیاج به بازیکن داریم و به دلیل کمبود بازیکن در شرایطی که بازی گره می‌خورد، به مشکل بر می‌خوریم. برای اضافه کردن بازیکن به مجور وزارت نفت نیاز داریم. به هر حال فعلا بضاعت ما همین است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران