طیبی از کوران لیگ قزاقستان به تیم ملی می‌آید

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • یکشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۸ / ۰۵:۰۰
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: ۹۸۱۰۱۴۱۰۹۷۳
  • خبرنگار : ۷۱۴۳۸
  • چاپ

طیبی از کوران لیگ قزاقستان به تیم ملی می‌آید

حسین طیبی

لژیونر فوتسال ایران در شرایطی به اردوی تیم ملی اضافه می‌شود که مسابقات لیگ قزاقستان در حساس‌ترین هفته‌های خود قرار دارد.

به گزارش ایسنا، حسین طیبی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران چند سالی است که در لیگ قزاقستان و تیم غیرت توپ می‌زند. این بازیکن به دلیل تعطیلات کریسمس و تعطیلی لیگ قزاقستان حدود ۱۰ روز در ایران بود اما این هفته راهی قزاقستان می‌شود تا در ادامه رقابت‌های لیگ این کشور تیم غیرت را همراهی کند.

این تیم با گذشت ۸ هفته از مسابقات در صدر جدول قرار دارد و برای کسب قهرمانی مجدد در این پیکارها تلاش می‌کند، با این حال مهره ایرانی و تاثیرگذار خود را از چند روز دیگر نخواهد داشت. با توجه به شروع اردوی آماده سازی تیم ملی، حسین طیبی نیز باید به تمرینات تیم ملی اضافه شود اما ناظم الشریعه پیش از این اعلام کرده بود که به لژیونرهای اروپایی اجازه خواهد داد کمی دیرتر به تمرینات اضافه شوند.

با توجه به اینکه مسابقات جام ملت‌های اروپا نیز در پیش است، لیگ قزاقستان هم تعطیل خواهد شد با این حال اردوی تیم ملی زودتر از تعطیلی لیگ قزاقستان برگزار می شود و فدراسیون فوتبال در صدد است تا با مکاتبه با تیم حسین طیبی، اجازه او برای حضور در اردوی بلند مدت تیم ملی فوتسال را بگیرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران