ضرورت مرجعیت علمی در برخی گرایش‌های پرستاری

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

پرستار- پرستاري

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر ضرورت مرجعیت علمی در برخی گرایش ها رشته پرستاری تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر فریبرز ثمینی در دیدار با جمعی از اعضای هیات علمی و نمایندگان پرستاری در دانشکده پرستاری و مامایی صداقت کاری را رمز موفقیت ویکی از مهم ترین اصول در حرفه پرستاری برشمرد و ادامه داد : ضرورت مرجعیت علمی در برخی گرایش ها، ارتقای اعتماد به نفس حرفه ای و هویتی برای پرستاران و الزام اصولی بازآموزی، مواردی هستند که بایستی برای آن تلاش و ممارست کرد .

وی افزود: رسیدن به تعالی و کمال طریقی می خواهد که بهترین مسیر آن علم، عمل و نوع دوستی است و این همان مسیری است که خدا برای برخی افراد بر می گزیند و پرستاران همان برگزیدگانی هستند که با جدیت، توانایی و تواضع درد و آلام را تسکین می دهند .

در این نشست، دکتر حیدری رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ارائه توضیحاتی در خصوص کیفیت و کمیت فضای آموزشی و تناسب تعداد دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشکده، اظهار کرد : این دانشکده با تمام مشکلات و کمبودهای موجود یکی از سه دانشکده برتر کشور است که بر اساس شاخص های عینی توانمندی های مطلوبی دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مدیران گروه های دانشکده پرستاری و مامایی و نمایندگان حرفه پرستاری حاضردر این نشست در خصوص زیرساختهای لازم برای مرجعیت علمی، کمبود و فرسودگی فضای فیزیکی و تبعات روانی آن در روند آموزش ، جایگاه حرفه ای پرستاران در امور بالینی، آموزش مداوم پرسنل و جذب هیات علمی با در نظر گرفتن اهداف عالی آموزشی، به بیان نظرات وپیشنهادات خود پرداخته و ابراز امیدواری کردند تصمیم های راهگشایی برای این دانشکده تدبیر شود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران