صعود ۵۰۰ پله‌ای دانشگاه سمنان در رتبه‌بندی uraP/ صنعتی شاهرود و سمنان در جمع۲۰۰۰دانشگاه برتر

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

دانشگاه

ایسنا/سمنان دانشگاه سمنان توانست نام خود را در جدیدترین نظام «رتبه‌بندی دانشگاه‌ها بر پایه عملکرد علمی» یا «یورَپ» در میان دو هزار و ۵۰۰ موسسه برتر جهان و ۴۵ مؤسسه ایرانی حاضر در این رتبه بندی جهانی در سال ۲۰۱۹ ثبت کند.

«یورَپ» از نظام‌های رتبه‌بندی جهانی است که مؤسسه‌های جهان‌ تراز را شناسایی و جایگاه آنها را در برابر یک‌دیگر ارزیابی می‌کند.

شمار مقاله‌ها، شمار استنادها، شمار کل انتشارات، بهره‌وری علمی، تأثیر پژوهشی، و همکاری جهانی؛ ۶ ملاک کلیدی نظام «یورپ» برای ارزیابی مؤسسه‌های آموزش عالی است

بر اساس این رتبه بندی دانشگاه سمنان توانسته است در میان ۴۵ موسسه ایرانی حاضر در این رتبه بندی رتبه ۲۰ و در میان دو هزار و ۵۰۰ موسسه جهانی رتبه یک هزار و ۱۳۰ را بدست آورد .

به گزارش ایسنا؛ در سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ دانشگاه سمنان در این رتبه بندی حضور نداشت و تنها در رتبه بندی ۲۰۱۳-۲۰۱۴ حضور داشت که رتبه دانشگاه در این سالها یک هزار و ۶۲۳ بود که اکنون دانشگاه سمنان توانسته است نسبت به رتبه مذکور با اختلاف ۴۹۳ رتبه، رتبه بهتری را در سال ۲۰۱۹ کسب کند.
همچنین براساس این رتبه‌بندی معتبر جهانی ، دانشگاه صنعتی شاهرود دیگر دانشگاه معتبر استان در رتبه ۳۶ ملی و ۱۶۲۸ جهانی قرار گرفته است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران