شیعی: تاج ۱۰۰ درصد رفتنی است/ شاید انتخابات زودتر برگزار شود

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • دوشنبه / ۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۸
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: ۹۸۱۰۰۹۰۶۴۴۲
  • خبرنگار : ۷۱۵۷۵
  • چاپ

شیعی: تاج ۱۰۰ درصد رفتنی است/ شاید انتخابات زودتر برگزار شود

محمود شیعی و فریدون اصفهانیان

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پیش از جلسه بررسی استعفای مهدی تاج از قطعیت قبول کناره‌گیری رئیس فدراسیون فوتبال از سوی هیات رئیسه سخن گفت.

به گزارش ایسنا، محمود شیعی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال پیش از جلسه فدراسیون فوتبال با موضوع بررسی استعفای مهدی تاج اظهار کرد: ساعت ۱۲ جلسه هیات رییسه است. شرایط من به گونه‌ای است که نمی‌توانم سرپرست فدراسیون شوم.

او درباره موافق با استعفای رییس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: به هر حال این استعفا به دلیل بیماری رئیس فدراسیون بوده است. باید تصمیم عاقلانه‌ای گرفته شود و تاثیرگذاری مثبتی در جلسه هیات رییسه صورت بگیرد. من وقتی ملاقات تاج رفتم، نگران او شدم و حال به شکلی است که اگر استرس بیشتری به تاج وارد شود، حالش خیلی بدتر می‌شود. امیدوارم این جلسه مثبتی باشد و بهترین تصمیم در آن گرفته شود.

شیعی درباره تاثیر قانون بازنشستگی در انتخاب سرپرست گفت: به هر حال با توجه به اساسنامه فدراسیون فوتبال، آقایان توانسته‌اند در فدراسیون بمانند و فکر نمی‌کنم تاثیر داشته باشد. البته ما تمام جوانب را بررسی می‌کنیم و بهترین تصمیم را که پیرو قانون باشد خواهیم گرفت.

وی در خصوص استعفای شفاهی کفاشیان عنوان کرد: این حرف درست است و کفاشیان ۹ ماه است که در فدراسیون نبوده است و نقشی در تصمیم‌ها نداشته‌اند و بهترین تصمیم را درباره ایشان هم خواهیم گرفت.

شیعی درباره این که آیا به جز مساله استعفای تاج قرار است صورت جلسه دیگری هم در جلسه هیات رییسه تصویب شود گفت: فقط قرار است درباره استعفای تاج و انتخاب جانشین صحبت شود. ما تلاش می‌کنیم انتخابات فدراسیون زودتر انجام شود زیرا به نفع فوتبال ایران است و بهترین نفر جایگزین ایشان شود. تاج ۱۰۰ درصد رفتنی است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران