شورای نگهبان بررسی صلاحیت معترضان به نظر هیأت نظارت را جدی بگیرد

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

‌رضا کریمی

نماینده مردم اردبیل در مجلس خطاب به مسئولان شورای نگهبان گفت: نسبت به بررسی دقیق صلاحیت‌های معترضان به نظر هیأت نظارت اهتمام نموده و دلایل و مستندات مرتبط خود را کتبا به ذینفعان اعلام کنید.

به گزارش ایسنا، رضا کریمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: فرایند انتخابات با همه تلخی‌ها و شیرینی‌هایش، نباید باعث شود که ما از معیشت و امورات روزمره مردم غافل شویم. بنابراین به همه دستگاه‌های اجرایی تذکر می‌دهم که وظایف اصلی و سازمانی را به بهانه فصل انتخابات فراموش نکنند، مخصوصا دستگاه‌هایی که مسئولیت مستقیمی در امر انتخابات ندارند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس در پایان تذکر خود خطاب به شورای نگهبان گفت: نسبت به بررسی دقیق صلاحیت‌های معترضان به نظر هیأت نظارت اهتمام نموده و دلایل و مستندات مرتبط خود را کتبا به ذینفعان اعلام کنید.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران