شهادت سردار سلیمانی وحدت و انسجام مردم را بیشتر کرد

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

رئیس دانشگاه لرستان

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: رشادت‌ها و مجاهدت‌های شهید سپهبد سلیمانی از عوامل سرافرازی جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه و جهان، بوده است.

خسرو عزیزی امروز در کارگاه هم‌اندیشی و معرفت‌افزایی ائمه جماعات و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های استان که به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: همان‌گونه که مجاهدت‌ها و رشادت‌های سردار افتخارآفرین اسلام، حاج قاسم سلیمانی، از عوامل مهم سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه و جهان بود، شهادت ایشان هم وحدت و انسجام مردم را بیشتر کرد و چهره کریه و جنایتکار آمریکا را به جهانیان، نشان داد.

وی افزود: برگزاری این‌گونه نشست‌های هم‌اندیشی، یک اقدام مهم جهت افزایش سطح معنویت دینی در محیط‌های دانشگاهی و در راستای تقویت وحدت حوزه و دانشگاه است.

عزیزی با بیان این‌که فعالیت ائمه جماعات در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، یک برکت برای تقویت معنویت و توجه به تعهد در کنار تخصص است، اضافه کرد: همان‌گونه که استاد شهید مطهری گفته‌اند تعهد و تخصص، باید همراه هم و در کنار همدیگر باشند و فعالیت ائمه جماعات دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در راستای ترویج و گسترش معنویت دینی و تعهد بین دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان است.

رئیس دانشگاه لرستان، ادامه داد: از نقطه نظرات و دیدگاه‌های ائمه جماعات دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان، باید بیشتر از گذشته، جهت هرچه اسلامی‌تر شدن دانشگاه‌ها، استفاده کرد.

غلامعلی افروز، از چهره‌های شاخص و ماندگار در حوزه روانشناسی در سطح کشور و استاد ممتاز دانشگاه تهران نیز در این کارگاه آموزشی مباحثی درباره شاخص محبوبیت و مقبولیت انسان‌ها از نگاه پیامبر گرامی اسلام (ص)، بیان کرد و گفت: توجه و رسیدگی به حوائج مردم بدون چشم‌داشت و منت، ازجمله شاخص‌های محبوبیت و مقبولیت در تعالیم پیامبر گرامی اسلام (ص) است.

وی ویژگی بارز یک انسان محبوب از نگاه دینی را منطقی بودن و عاطفی بودن، دانست و بیان کرد: شهید سردار سلیمانی، یک شخصیت محبوب بود؛ زیرا ایشان، هم دارای اقتدار عاطفی و هم دارای اقتدار نظامی بود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران