سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها گنجانده می‌شود

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

پرچم آمریکا

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند سرفصل جنایات نظام استکباری به ویژه آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها گنجانده شود.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) و در جریان بررسی جزئیات طرح الزام دولت در تعیین سر فصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها و ماده واحده این طرح را به تصویب رساند که بر اساس آن وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان آموزش پزشکی مکلفند با بهره گیری از تمام اسناد تاریخی به ویژه اسناد بر جای مانده از لانه جاسوسی آمریکا در تهران سرفصل جنایات توطئه‌ها و خیانت‌ها و مداخلات نظام استکباری به ویژه دولت آمریکا در دنیا (با اولویت کشور ایران ) را در برنامه‌ها و کتب درسی مدارس، موسسات و آموزش عالی ودانشاههای دولتی و غیر دولتی کشور اعم از وابسته به این وزارتخانه و یا تحت نظارت آنها بگنجانند.

طبق تبصره این ماده وزارتخانه‌های مذکور موظف هستند ظرف مدت سه ماه دستورالعمل و برنامه اجرایی این قانون را تهیه کنند و هر شش ماه یک بار گزارش عملکرد خود در اجرای این قانون را به کمیسیون آموزش مجلس ارائه کنند.

ماده واحده این طرح با ۲۳۱ رای موافق ۲ رای مخالف از مجموع ۲۳۹ نماینده حاضر به تصویب رسید.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران