سردار سلیمانی، نماد مقاومت مردم ایران است

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

کارگاه هم‌اندیشی و معرفت‌افزایی ائمه جماعات و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌ها لرستانی

ایسنا/لرستان مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نماد ملی مقاومت برای همه مردم کشور و یک شخصیت برجسته شجاع و فراجناحی است.

حجت‌الاسلام مهدی قدرتی امروز در کارگاه هم‌اندیشی و معرفت‌افزایی ائمه جماعات و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های استان که به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، رشادت‌های فراوانی در داخل و خارج از کشور به خرج داد و به‌نوعی، شهید سلیمانی، مالک اشتر رهبر و عَلَمدار ایران بود.

وی افزود: همان‌گونه که رهبر فرموده‌اند و مطالبه همه ملت ایران اسلامی است انتقام خون شهید سلیمانی، باید گرفته شود و بی‌تردید، خون شهید سلیمانی، زوال و نابودی آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی را تسریع می‌کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، اضافه کرد: انتقام خون شهید سلیمانی، در عرصه انتقام سخت، گرفته خواهد شد؛ ولی در عرصه جنگ نرم هم رسالت همه ماست که با مضاعف کردن فعالیت‌های خود، گام‌های اثرگذارتری نسبت به گذشته در این عرصه برداریم؛ باید هژمونی و سلطه آمریکا در جهان، فرو ریزد و با تلاش جبهه بین‌المللی مقاومت، به‌طور یقین، این‌چنین خواهد شد.

حجت‌الاسلام قدرتی، با بیان این‌که شهید سپهبد سلیمانی، از نظر شخصیتی، دارای ویژگی‌های فراوانی همچون سعه‌صدر، گذشت و فداکاری بود و از نظر شجاعت نیز زبانزد همه عالم بود، اضافه کرد: بدون شک، خون شهید سلیمانی، باعث تقویت وحدت در کشور می‌شود.

وی برپایی کارگاه هم‌اندیشی و معرفت‌افزایی ائمه جماعات دانشگاه‌های استان و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان را اقدامی برای تقویت تبادل دیدگاه‌ها و تجربیات دانست و تصریح کرد: جایگاه امام جماعت بودن، یک جایگاه بسیار مهم است؛ امام جماعت علاوه‌بر زبان و گفتار، باید در رفتار و کردار هم الگوی مردم باشد و با تبلیغ عملی و رفتاری، تعالیم دینی را در جامعه، ترویج و تقویت کند.

وی‌ تأکید کرد: براساس توجه محتوایی به بیانیه «گام دوم انقلاب اسلامی»، باید تلاش کرد دانشگاه‌های کشور، اسلامی‌تر شوند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران