رییس فدراسیون جهانی شمشیربازی: امیدوارم سابر ایران در المپیک مدال بگیرد

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • یکشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۲
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: ۹۸۱۰۲۲۱۶۵۰۱
  • منبع : کمیته ملی المپیک
  • چاپ

رییس فدراسیون جهانی شمشیربازی: امیدوارم سابر ایران در المپیک مدال بگیرد

شمشیربازی

رییس فدراسیون جهانی شمشیربازی گفت: رشد و توسعه سابر در ایران مثال زدنی است و امیدوارم به کسب مدال در المپیک منجر شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای مسئولان ورزش ایران با روسای فدراسیون های جهانی و مقامات کمیته بین المللی المپیک، نشستی با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی با آلیشر عثمانف رئیس فدراسیون جهانی شمشیر بازی در مقر IOC برگزار شد.

در این نشست سلطانی فر ضمن اشاره به رشد و توسعه این رشته در جهان از حمایتهای رئیس فدراسیون جهانی شمشیر بازی از فدراسیون شمشیر بازی کشورمان تشکر کرده و خواهان حمایتهای بیشتر فدراسیون جهانی از شمشیر بازی ایران شد.

در ادامه صالحی امیری ضمن اشاره به میزبانی رقابتهای بین المللی شمشیر بازی در ایران تصریح کرد: شمشیربازی طی سالهای گذشته رشد و توسعه خوبی در داخل ایران داشته و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت خوبی از این رشته المپیکی دارند و بدون تردید حمایتهای فدراسیون جهانی می تواند مسئولان فدراسیون کشورمان را در ادامه مسیری که در پیش گرفته اند دلگرم تر کند.

در ادامه عثمانف رئیس فدراسیون جهانی شمشیر بازی گفت: من خودم یکی از علاقمندان شمشیر بازی ایران بخصوص در بخش سابر هستم. رشد و توسعه این رشته در ایران مثال زدنی است و در عرصه بین المللی نیز رشد بسیار خوبی داشته و جایگاه خوبی برای خود بدست آورده است.

وی در ادامه تصریح کرد: تیم بسیار خوبی دارید و خودم از علاقمندان به شمشیر بازی ایران هستم، کسب مدال قهرمانی جهان برای اولین بار نشان از پیشرفت و توسعه این رشته در کشورتان دارد که امیدوارم به کسب مدال در المپیک منجر شود.

رئیس فدراسیون جهانی شمشیربازی از حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک ایران تشکر کرد و گفت: مطمئن باشید فدراسیون جهانی نیز حمایتهای لازم را از شمشیر بازی ایران در عرصه بین المللی خواهد داشت بخصوص که در سالهای اخیر سرمایه گذاری خوبی در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران