رکورد بی‌نظیر لیورپول در فصل ۲۰-۲۰۱۹/ بهترین شروع ممکن

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • یکشنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۳
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: ۹۸۱۰۲۲۱۶۵۷۲
  • خبرنگار : ۷۱۴۶۰
  • چاپ

رکورد بی‌نظیر لیورپول در فصل ۲۰-۲۰۱۹/ بهترین شروع ممکن

روبرتو فیرمینو

قرمزهای آنفیلد با برتری برابر تاتنهام بهترین شروع ممکن یک تیم باشگاهی را در بین پنج لیگ معتبر فوتبال اروپا ثبت کردند.

به گزارش ایسنا، در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن تاتنهام در خانه و در ورزشگاه اسپرز به دیدار لیورپول رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم صدرنشین به پایان رسید.

روبرتو فیرمینو توانست تنها گل این دیدار را برای تیمش در نیمه نخست به ثمر برساند.

پیروزی لیورپول در این دیدار باعث شد تا جمع امتیازهای این تیم بعد از ۲۱ هفته از رقابت‌های لیگ برتر به عدد خیره کننده ۶۱ برسد. در واقع هیچ تیمی در رقابت‌های باشگاهی در اروپا نتوانسته چنین امتیازی را بعد از ۲۱ هفته به دست بیاورد. به این ترتیب لیورپول رکورد جدیدی را در بین پنج لیگ معتبر فوتبال اروپا تثبیت کرد و حالا بهترین تیمی است که توانسته بعد از ۲۱ هفته از رقابت‌ها عمل کند.

البته لیورپول یک دیدار عقب افتاده نیز نسبت به تیم‌های دیگر دارد و باید به خاطر حضور در جام جهانی باشگاه‌ها بازی عقب افتاده خود را که برابر وستهام است برگزار کند.

پیش از این سه تیم پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ و منچسترسیتی توانسته بودند با ۵۹ امتیاز از ۲۱ دیدار ابتدایی خود در لیگ برتر صاحب این رکورد باشند.

لیورپول همچنین امیدوار است بتواند رکورد شکست ناپذیری آرسنال در یک فصل لیگ برتر را نیز تکرار کند و عنوان تیم شکست ناپذیر تنها به تیم آرسنال تعلق نداشته باشد. لیورپول در بازی بعدی خود در لیگ برتر باید در خانه به دیدار منچستریونایتد برود؛ تنها تیمی که توانست در این فصل لیورپول را متوقف کند. این دیدار در آنفیلد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران