دستاوردهای بین المللی سازی آموزش پزشکی در ایران

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

آموزش پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی نامه ای؛ مجموعه اقدامات وزارت بهداشت برای گسترش بین المللی آموزش علوم پزشکی را طی کتابی با عنوان بین المللی سازی آموزش پزشکی در جمهوری اسلامی ایران به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ارسال کرد.

به گزارش ایسنا، متن این نامه به شرح زیر است:

« همانگونه که مستحضرید با تدوین بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی و اجرایی سازی آن در سطح کشور، توسعه بین المللی آموزش علوم پزشکی یکی از محورهای مهمی است که در این برنامه پیگیری می شود.

رشد چهار برابری تعداد دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، توسعه سامانه Education Iran و معرفی ظرفیت های آموزشی کشور در سطح بین الملل از این بستر، دریافت گواهینامه ۱۰ ساله اعتباربخشی دوره پزشکی عمومی از فدراسیون جهانی آموزش پزشکی عمومی، تسهیل بهره مندی از خدمات متخصصین ایرانی مقیم خارج از کشور، ساماندهی انتقال دانشجویان از دانشگاه‌های خارجی به داخل و … از جمله برخی دستاوردهای این برنامه است که در کنار ارتقای کیفیت آموزش علوم پزشکی کشور و حرکت به سمت استانداردهای بین المللی حاصل گردید.

بدون شک این دستاوردها حاصل تلاش های ارزشمند همکاران محترم در ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است که در قالب مجموعه «بین المللی سازی آموزش پزشکی در جمهوری اسلامی ایران» و به تفکیک دانشگاه گردآوری شده است.

ضمن تشکر از تلاش های حضرتعالی و همکاران محترم آن دانشگاه/ دانشکده در توسعه بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی، به پیوست نسخه الکترونیک مجموعه مذکور تقدیم می گردد.

امید است با بهره برداری از تجارب گذشته و تلاش های آتی شاهد درخشش بیش از پیش حوزه علوم پزشکی کشور در عرصه های بین المللی باشیم. »

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران