درگذشت ۲ دانشجوی دکتری علم‌وصنعت در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

air crash

محمدحسین ساکت، دانشجوی مقطع دکترای دانشکده مهندسی راه‌آهن و پدرام جدیدی دانشجوی مقطع دکترای دانشکده مهندسی عمران علم‌وصنعت در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی جان باختند.

به گزارش ایسنا بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت، محمدحسین ساکت، دانشجوی مقطع دکترای دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت، در سانحه سقوط صبح امروز هواپیمای اوکراینی جان باخت.

این دانشجو ورودی سال ۱۳۹۴ دکترای گرایش مهندسی ماشین‌های ریلی دانشگاه علم و صنعت بود و مقطع کارشناسی ارشد را هم در دانشگاه علم و صنعت ایران گذرانده بود.

پدرام جدیدی نیز در سانحه هوایی صبح امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد. وی نیز در سال ۱۳۹۷ در دانشکده مهندسی عمران، گرایش سواحل، بنادر و سازه های دریایی در مقطع دکتری پذیرفته شده بود و پس از مدتی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به کشور کانادا رفته بود.

روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت درگذشت این دو دانشجو را به تمامی دانشگاهیان علم و صنعت ایران و به خصوص والدین و بستگان ایشان تسلیت گفته است.

پیشتر اعلام شد که در طی سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین تعدادی از دانشجویان ایرانی از جمله دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه شریف، امیرکبیر و خواجه‌نصیر جان باختند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران