دانشگاه مفید فردا تعطیل شد

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

تعطیل شد

ایسنا/قم رئیس دانشگاه مفید با صدور پیامی اعلام کرد که به دلیل برگزاری تشییع پیکر پاک شهید سردار سلیمانی این دانشگاه روز دوشنبه تعطیل است.

با اعلام ریاست دانشگاه مفید، باتوجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهر قم دانشگاه مفید در تاریخ دوشنبه شانزدهم دی‌ماه تعطیل است.

پیام ریاست محترم دانشگاه مفید سید مسعود موسوی اردبیلی در پی حادثه تروریستی شهادت سپهد قاسم سلیمانی نیز به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

شیرمرد شجاع میدان دفاع ،سرباز جانباز اسلام و ایران،سردار سرافراز مبارزه با تروریسم ،قهرمان ملی و محبوب دلهای ایرانیان سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی با تیر توطئه و خباثت جنایتکاران بین المللی در خون خفت ولی دل‌های داغدار ملت ایران بیدار است و چشمها در فراق او اشکبار.

پیروزی حاج قاسم صرفاً در خاکریز مقابله با تروریست های تکفیری داعش نبوده است خون پاک او و دیگر شهدای مقاومت چهره پلید تروریسم دولتی امریکا را رسوا خواهد کرد .و ملت‌های منطقه به حضور جنایتکارانه آنان خاتمه خواهند داد.ترور ددمنشانه فرزندان ایران و عراق،و تجاوز آشکار به حاکمیت ملی عراق نقطه پایان اشغالگری خواهد بود،ان‌شاءالله.

دانشگاه مفید ضمن عرض تسلیت به ملت داغدار ایران با تعطیل کردن برنامه ها در روز دوشنبه همگان را به حضور در مراسم تشییع پیکر مطهر آن شهید در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها دعوت می‌کند.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران