دانشگاه دامغان دانشگاهی با ۴۴۰۰دانشجو

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

دانشگاه دامغان-بصیری

ایسنا/سمنان رییس دانشگاه دامغان گفت: در حال حاضر حدود ۴ هزار و ۴۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل است.

دکتر بصیری رئیس دانشگاه دامغان در بازدید معاون استاندار سمنان اظهار کرد: در حال حاضر دانشگاه دامغان ۱۶۵ عضو هیئت علمی، ۸ دانشکده و بالغ بر ۴۴۰۰ دانشجو در ‌مقاطع مختلف تحصیلی دارد و طی سه سال گذشته بر اساس برنامه ها و سیاست های ابلاغی دولت، به سمت ارائه طرح ها و برنامه های کاربردی با هدف حل مشکلات روز جامعه گام برداشتیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه دامغان در سال ۱۳۶۴ با همت مردم این خطه تشکیل و راه اندازی شد، افزود: در سال ۱۳۷۱ به عنوان اولین ورودی، در قالب دانشکده زمین شناسی به جذب دانشجو اقدام کرد که جز اولین رشته های تحصیلی در این دانشگاه است.

بصیری ادامه داد: در حال حاضر در حوزه علوم‌ پایه و در ‌تمامی رشته‌ها در مقطع دکتری، دانشجویان در حال تحصیل بوده و در این‌ مقطع فارغ التحصیل نیز داشتیم.

وی ادامه داد: از سال ۱۳۸۸ این دانشگاه به دانشگاه ‌جامع ارتقا پیدا کرد و رشته های مهندسی، هنر و علوم انسانی نیز به این دانشگاه افزوده شد.

بصیری تصریح کرد: سعی ما بر این بود تا رشته های نو، جدید و رشته‌هایی که در دیگر دانشگاه ها وجود ندارد در این دانشگاه دایر کنیم که رشته تلویزیون و ادبیات نمایشی در شرق کشور تنها دانشگاه دامغان تدریس می‌شود.

رئیس دانشگاه دامغان در پایان گفت: در تدوین سند آمایش سرزمین نیز به صورت جدی ورود کرده و مشاوره های تخصصی خوبی در این زمینه به مسئولین امر از سوی دانشگاه داده شد.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران