دانشگاه تهران میزبان مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی می‌شود

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه علمی دانشگاهی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

وداع با‌شکوه مردم تهران با سردار سلیمانی و شهدای مقاومت

مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی از سوی دانشگاهیان کشور، و به میزبانی دانشگاه تهران روز یکشنبه ۲۲ دی ماه برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، دکتر مجید سرسنگی با اعلام این خبر در تشریح جزئیات برگزاری مراسم بزرگداشت شهید قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران، اظهار کرد: دل تمامی ملت ایران از این داغ سوگوار است و دانشگاهیان نیز به همین ترتیب از اولین لحظات انتشار خبر جانسوز شهادت این فرمانده دلیر و سرباز ملت و میهن و اسلام، همپای دیگر آحاد ملت سوگوار بوده و حضور گسترده و چشمگیری نیز در مراسم تشییع این شهید بزرگ داشته‌اند.

وی با اشاره به درخواست‌های مکرر دانشگاهیان، به ویژه استادان دانشگاه‌ها، برای برگزاری مراسمی که بتوان در آن نسبت به روح آسمانی این سردار سرافراز ادای احترام کرد، گفت: ما در دانشگاه تهران بنا داشتیم با همکاری و همراهی همه نهادهای فرهنگی مراسمی را در این خصوص برگزار کنیم، اما بعد از مشورت با همکاران در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی تهران، تصمیم بر آن شد تا یک مراسم باشکوه از سوی تمام دانشگاهیان برای این فرزند دلاور وطن و این الگوی راستین استکبارستیزی برگزار شود.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ دکتر سرسنگی اعلام کرد: این مراسم با حضور مسئولین و مدیران ارشد دو وزارتخانه، رؤسا، استادان، دانشجویان، مدیران و کارکنان دانشگاه‌ها، به ویژه دانشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد و ادای دینی خواهد بود به مردی که جان خود را برای امنیت و آرامش این کشور در طبق اخلاص گذاشت.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد به برکت خون شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای این رخداد تروریستی، همدلی و وفاق در بین تمام گروه‌های معتقد به ارزش‌های نظام اسلامی بیشتر شود.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران با اشاره بر حضور گسترده و معنادار مردم در مراسم تشییع شهید سپهبد قاسم سلیمانی افزود: هر چند این واقعه را باید یکی از تلخ‌ترین وقایع این روزگار نامید، اما پیامی روشن را به تمام جهان مخابره کرد؛ پیام رشادت مردم ایران، تیزهوشی و فرصت‌سنجی آنان و اینکه علی‌رغم همه مشکلات هنوز ارزش‌های دینی و ملی برایشان اصلی خدشه‌ناپذیر است.

وی در پایان با بیان اینکه دولتمردان باید قدر این مردم شریف و وفادار را دانسته و تمام هم خود را برای حل مشکلات آنان صرف کنند، خاطرنشان کرد: مطمئنم روح سردار سلیمانی نیز بیش از هر چیز در آرزوی آن است که این ملت منحصربه فرد به جایگاه و موقعیتی که لایق آنند برسند و در پس این روزهای سخت، روزهای بهتری در پیش روی ایرانیان و خصوصا نسل جوان آن باشد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران