خان‌محمدی: کری خوانی خوب است اما هرچیزی اندازه‌ای دارد

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت خبر جور در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

  • چهارشنبه / ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۴:۰۲
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: ۹۸۱۱۱۵۱۱۱۱۹
  • خبرنگار : ۷۱۶۴۲
  • چاپ

خان‌محمدی: کری خوانی خوب است اما هرچیزی اندازه‌ای دارد

پرسپولیس

بازیکن پیشین پرسپولیس برتری در جدول را برای پیروزی در داربی کافی ندانست.

حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر گفت: همیشه بازی قبل از داربی از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. هر دو تیم قبل از داربی به هدف پیروزی برابر رقیبان خود به میدان می‌روند. شاگردان گل محمدی نیز همین کار را انجام دادند. با وجود این که این پیروزی با یک گل رقم زده شد اما بسیار با ارزش بود.

علی علیپور، مهاجم پرسپولیس، در این بازی موقعیت‌های زیادی را از دست داد و موفق به گلزنی نشد. خان‌محمدی درباره این بازیکن گفت: علیپور بازیکن خوبی است. از نکات مهم برای یک مهاجم خوب این است که، برای خود خلق موقعیت کند و بتواند گلزنی کند. علیپور در ایجاد موقعیت مشکل ندارد اما در این فصل گل‌های زیادی به ثمر نرسانده است. با تمام این اوصاف، هیچ جای نگرانی درباره این بازیکن وجود ندارد.

او درباره انتصاب گل محمدی به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس گفت: گل‌محمدی بهترین گزینه بعد از کالدرون برای پرسپولیس بود. او فوتبال ایران را خوب می‌شناسد و با پرسپولیس موفق خواهد بود.

هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از چهارشنبه (۱۶ بهمن) شروع خواهد شد و شاگردان گل‌محمدی پنج‌شنبه و از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف استقلال خواهند رفت. خان‌محمدی درباره داربی گفت: استقلال تیم کوچکی نیست. آن‌ها بعد از پرسپولیس شانس بعدی قهرمانی در لیگ هستند. اگرچه آن‌ها با اختلاف هشت امتیاز نسبت به پرسپولیس، در رده چهارم جدول قرار دارند اما داربی تقابلی است که ربطی به این مسائل ندارد و تنها برتری در جدول عامل موفقیت در این مسابقه نخواهد شد. بارها اختلاف افتاده تیمی که رده پایین‌تری نسبت به تیم دیگر داشته است، موفق شده داربی را با پیروزی پشت سر بگذارد.

وی درباره محرومیت شجاع خلیل‌زاده در داربی گفت: خلیل‌زاده دفاع مطمئنی است اما کنعانی‌زادگان هم ملی پوش ما است و در غیاب شجاع، خط دفاعی پرسپولیس دچارهیچ مشکلی نخواهد شد.

خان‌محمدی با بیان این که پرسپولیس در هفته‌های اخیر بهتر از استقلال ظاهر شده است، نتیجه بازی داربی را ۲ بر یک به سود پرسپولیس پیش‌بینی کرد.

او در پایان درباره هواداران و حواشی و درگیری‌های اخیر آن‌ها گفت: فوتبال ما نیاز به فرهنگ سازی دارد. درگیری‌ها از زیبایی بازی می‌کاهد و این اصلا خوب نیست. داربی یک بازی جذاب و مهم در لیگ برتر ما بوده و هست و نباید اتفاقی رخ دهد که آن را خراب کند. متاسفانه ما در برخی مسائل زیاده روی می‌کنیم. کری خوانی خوب است اما هرچیزی اندازه‌ای دارد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران