حمله اخیر آمریکا تجاوز آشکار به خاک عراق است

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت خبری خبر جور در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

نقوی حسینی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حمله اخیر آمریکایی‌ها به مواضع اخیر حشد الشعبی در عراق تجاوز آشکار به خاک این کشور است و باید این موضوع در مجامع بین المللی پیگیری شود.

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با ایسنا در واکنش به حملات اخیر آمریکا به مقرهای حشد الشعبی در عراق گفت: طبیعی است حشد الشعبی مورد بغض و کینه آمریکا قرار بگیرد چون این گروه دو نقش خیلی مهم در عراق ایفا کرده است اول این که باعث وحدت ملی و انسجام داخلی شده و به دنبال آن یک نیروی مردمی در عراق شکل گرفت و جلوی متجاوزان و تروریست‌ها وتهدید کنندگان امنیت عراق ایستاد.

وی افزود: نقش مهم حشد الشعبی ایستادگی مقابل گروه تروریستی داعش مورد حمایت آمریکا است و اجازه نداد داعش بر خاک عراق حاکم شود و عراق را از لوث وجود داعش پاک کرد لذا اقدامات حشد الشعبی مورد کینه آمریکایی‌ها قرار گرفت همانطور که آمریکایی‌ها از بسیج و سپاه قدس کینه دارند همین کینه را از حشد الشعبی دارند و می‌خواهند از طریق آن انتقام گیری کند.

نقوی حسینی تاکید کرد که اقدام آمریکا تجاوز آشکار به خاک عراق است و باید از طریق مجامع عمومی پیگیری شود و جمهوری اسلامی ایران هم این اقدام را محکوم می‌کند.

وی در پایان آمریکایی‌ها را در منطقه آسیب پذیر خواند و افزود: منافع آمریکایی‌ها در منطقه می‌تواند به راحتی مورد هدف قرار گیرد لذا حشد الشعبی می‌تواند انتقام این حملات را بگیرند اگر یک عملیات تلافی جویانه انجام شود دیگر آمریکا دست به این حملات نظامی نمی‌زند تجربه نشان داد اگر مقابل آمریکا سفت و محکم ایستادگی شود آنها عقب نشینی خواهند کرد.

انتهای پیام

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران